Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Metālapstrādes uzņēmums «Akg Thermotechnik Lettland» pērn guvis 622 tūkstošu latu peļņu

Metālapstrādes uzņēmums «Akg Thermotechnik Lettland» pērn strādāja ar 9,28 miljonu latu apgrozījumu, kas ir 2,1 reizi vairāk nekā 2009.gadā, un 622 tūkstošu latu peļņu pretēji zaudējumiem iepriekš, liecina «Lursoft» datubāzē publicētais finanšu pārskats.

Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka 2010.gadā ekonomiskā situācija turpināja uzlaboties un apgrozījums salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu pieauga līdz ar jaunu klientu piesaistīšanu. Tāpat veikti apgrozījuma pieauguma un izmaksu samazināšanas pasākumi, tāpēc «Akg Thermotechnik Lettland» guva peļņu.Kompānijas vadība norāda – lai varētu apmierināt arvien pieaugošo pieprasījumu pēc uzņēmuma produktiem, pērn «Akg Thermotechnik Lettland» iegādājās jaunas tehnoloģiskās iekārtas un pieņēma darbā papildu darbiniekus, palielinot tiešu piegāžu apmēru.Arī turpmākos gados «Akg Thermotechnik Lettland» vadība plāno paaugstināt montēto un klientiem tieši piegādāto siltummaiņu īpatsvaru, kā arī turpināt jaunu klientu piesaisti. 2011.gadā uzņēmums paredz apgrozījuma pieaugumu.«Lursoft» informācija liecina, ka 2009.gadā «Akg Thermotechnik Lettland» strādāja ar 4,405 miljonu latu apgrozījumu un cieta 306,5 tūkstošu latu zaudējumus.«Akg Thermotechnik Lettland» ražo dažādus dzesētājus dažādiem transporta līdzekļiem un citām tehniskām ierīcēm. «Akg Thermotechnik Lettland» dibināts 2003.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 1,787 miljoni latu, un tas pieder Vācijas kompānijai «Dirk Pietzcker KG».

Pievieno komentāru

Citas ziņas