Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«NP Properties» pievērsīs uzmanību Jelgavas parka attīstībai

Industriālo parku attīstītāja «NP Properties Ltd.» un «NP Properties Land Ltd.» grupas investīcijas šogad veido aptuveni 350 tūkstošus latu, aģentūrai BNS pastāstīja kompānijas «NP Properties» valdes priekšsēdētāja Elita Moiseja.

Tostarp aptuveni 50% no grupas investīcijām ieguldīti klientu telpu izbūvē un vēl 50% – infrastruktūras, inženierkomunikāciju uzturēšanā un sakārtošanā, kā arī tehnikas iegādē.Moiseja klāstīja, ka arī 2012.gadā «NP Properties» turpinās darbu pie industriālo parku attīstības. «Tā kā pašlaik Rīgā esošo industriālo parku «Nordic Technology Park» un «NP Business Centre» platības ir iznomātas aptuveni 90–95% apmērā no kopējās iznomājamo telpu platības, lielākā uzmanība tiks pievērsta industriālo parku Jelgavā un Olainē attīstībai,» viņa teica.Kopumā 2012.gadā plānots iznomāt telpas, saglabājot intensitāti kā šogad – aptuveni 25 tūkstošus kvadrātmetru (m2), norādīja «NP Properties» valdes priekšsēdētāja.Moiseja arī uzsvēra, ka nākamgad vairākus no «NP Properties» piederošajiem parkiem plānots pakāpeniski turpināt rekonstruēt, sagatavot telpas jauniem nomniekiem un paredzētās investīcijas ir aptuveni divi miljoni latu. «Lielā mērā attīstības un investīciju plānus nākamajā gadā ietekmēs tirgus un ekonomiskā situācija,» viņa atzina. Tāpat nākamajā gadā plānots attīstīt un tirgū virzīt jaunas telpas industriālajā parkā «NP Business Centre» Rīgā, piebilda Moiseja.«NP Properties» astoņos industriālajos parkos Rīgā, Olainē, Jelgavā, Salaspilī, Rēzeknē un Daugavpilī darbojas aptuveni 150 nomnieku – pašmāju un starptautiski uzņēmumi, no kuriem lielākā daļa ir ražotāji, pārstāvot tādas tautsaimniecības jomas kā metāla, plastmasas, gumijas un koka apstrāde, poligrāfija, iesaiņojuma ražošana un citas. Kopumā industriālo parku nomniekiem pašlaik iznomātas ražošanas, noliktavu un biroju telpas 140 tūkstošu kvadrātmetru platībā.2010.gada martā «Nordic Partners» grupā tika veiktas strukturālas izmaiņas, izveidojot trīs meitasuzņēmumus, tostarp «Nordic Partners Properties» daudznozaru uzņēmumu grupu, kurā turpmāk atradīsies arī industriālo parku attīstītājs «NP Properties».

Pievieno komentāru

Citas ziņas