«Omegu» nomainīs «Kanclers nams» 11

Pārceļoties uz jaunām telpām, no otrdienas, 28.jūlija, Pasta ielā līdzšinējā veikala «Omega» vietā durvis vērs Jelgavā otrais «Kanclers nams».

Jaunās telpas ir 50 metrus attālumā no ierastā «Kanclera», taču platības atšķirība ir ievērojama - aptuveni 1011 kvadrātmetri ierasto 133 vietā. Tādējādi jaunajā veikalā uzņēmumam būs ērti piedāvāt gan kancelejas un hobija lietas, gan arī mēbeles, saimniecības preces, traukus un dāvanas, cenšoties ietvert visu, kas atbilst veikala sauklim «Kanclera nams - mājīgas lietas».«Būtiskākais iemesls, kāpēc vispār uzsākām jaunu telpu meklēšanu, bija esošā īres līguma termiņa beigas. Jau iepriekš, zinot, ka līgums par telpām Pasta ielā 51/2 netiks pagarināts, sākām meklēt veikalam citu piemērotu vietu, tāpēc SIA «Baks» piedāvājums darījumam bija gan atbilstošs laikā, gan arī finansiāli izdevīgs,» skaidro SIA «Kanclers plus» valdes priekšsēdētājs Edmunds Barkāns, piebilstot, ka telpu iegādei un iekārtojumam novirzīti līdzekļi, kas sākotnēji bija plānoti citiem uzņēmuma veikalu remontdarbiem.Pircēji ilgu laiku bija ieraduši «Omegā» iegādāties dažādas sadzīvei nepieciešamas preces, tajā skaitā traukus, sadzīves elektroniku, taču līdz ar veikalu «Mega», «Mega XL» un «Omega» slēgšanu šī tirgus niša paliek brīva. SIA «Baks» valdes loceklis un veikala «Omega» īpašnieks Agris Bajārs lēmumu par slēgšanu skaidro ar pašreizējo ekonomisko situāciju.«Atbilstoši «Kanclera» kvalitātes un gaumes uzstādījumam centīsimies piedāvāt iespējami plašu pircējiem šajā vietā jau ierasto lietu klāstu, nenoliedzami to papildinot ar to preču sortimentu, kam citkārt mūsu veikalos nebija iespējams atlicināt tik daudz vietas, piemēram, kreatīvajiem un hobiju materiāliem, jo nekas nevar būt jaukāks par savām rokām radītu dāvanu. Patiesībā mūsu pašu mīļie klienti reizē mums būs arī padomdevēji, jo, vadoties no pieprasījuma, meklētā vai interesējošā, mēs veidosim un attīstīsim šī veikala produkcijas klāstu,» sola E.Barkāns.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

iKas te teica ka kads doma ar galvu, smiekli nak . Kanclers ir totalaka trakomaja, sakot jau nu ar Ilvu miezi, nu tadu kazu veel pameklet, kapitalaka cilveku ekspluatetaja, liek stradat brivdienas jo uzskata ka tas ir darbinieku pienakums, slimot aizmirstat, ja kautko pukstesi preti - atlaidis. Nu domasana Ilvai Miezei ir ar nevis ar galvu bet visticamak ka ar ***u

pirms 10 gadiem, 2010.10.29 17:10

Duudux

Pat lupatas tur ir lētas un vecmodīgas,laikam priekšniecībai nav galīgi gaumes! :D Bet par mēbelēm tiešām tās ir lētas un sliktas kvalitātes,bet cenas tādas "skaistas" uzskrūvējuši......

pirms 11 gadiem, 2009.09.03 08:37

Juris

Kanclera nams drīz pārtaps par----Kanclera lavku jelgavas tirgū...

pirms 11 gadiem, 2009.07.24 21:05

kanclers

Atbilstoši «Kanclera» kvalitātes un gaumes uzstādījumam centīsimies piedāvāt iespējami plašu Ķīnas produkciju....(galvenais nav kvalitāte-BET CENA)

pirms 11 gadiem, 2009.07.24 21:01

Stulbie, skaudīgie jelgavnieki, jums skauž, ka kāds spēj domāt ar galvu tā vietā, lai sēdētu un vaimanātu cik tagad grūti!

pirms 11 gadiem, 2009.07.24 20:24

kriss

kancelrs doma ka vel biezie laiki laikam :D.... mulki

pirms 11 gadiem, 2009.07.24 16:10

Juris

Bezjēdzīgs darījums, tas ir Kanclera bankrots. Krīzes laikā jābūt maksimāli uzmanīgiem.

pirms 11 gadiem, 2009.07.24 12:29

dzelme

kanclera jus neko citu neredzesie ka tikai no lietuvas nakusas letas mebeles ko set pardod pa iespaidigam cenam....

pirms 11 gadiem, 2009.07.23 19:26

Citas ziņas