Pabeigta «Rīgas miesnieka» un «Jelgavas gaļas kombināta» apvienošana 2

«HKScan» grupas juridiskās struktūras vienkāršošanas un racionalizēšanas procesa ietvaros 21.martā pabeigta «Rīgas miesnieka» un «Jelgavas gaļas kombināta» apvienošana, izveidojot vienu uzņēmumu – AS «Rīgas miesnieks».

««HKScan» Latvijas meitasuzņēmumu saimnieciskās darbības procesi ir restrukturizēti un konsolidēti. Ražošana koncentrēsies Jelgavā, bet loģistika un uzņēmuma administrācija – Rīgā. Restrukturizācija noslēdzās 1.martā, apvienojot abus uzņēmumus un piešķirot tiem vienu oficiālo nosaukumu – «Rīgas miesnieks»,» informē uzņēmuma vadība.Kompānija turpinās investēt savas darbības attīstībā, kā arī produktu sortimenta paplašināšanā. Investīcijas veiktas izejvielu sagatavošanas procesa pilnveidošanā, jaunu ražošanas un iesaiņošanas līniju uzstādīšanā un moderna papildu ražošanas ceha izveidē. Abi zīmoli – gan «Jelgava», gan «Rīgas miesnieks» – tiks saglabāti un attīstīti arī turpmāk.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

eksperts

lludi...nesac lobet..
kur galu nem ..kautuves tad vispar nav ..ieperkat galjuPolijaa,Vaacijaa
99% importa galja ...rij Polju ceermes...lludi!!!

pirms 8 gadiem, 2013.03.20 20:02

lludis

teicama produkcija nevar salīdzināt ar to visos veidos slavēto Nākotnes ražojumu Jelgavas gaļas kombināts ražo garšīgu produktu un neuzbāžas ar apnicīgām reklāmām kuras sabikstītas visās malās vēl tik nau manītas pirtīs un morgos Jelgavas gaļas vislabākā reklāma ir pircēju atzinība malači lai veicas ar turpmāk

pirms 8 gadiem, 2013.03.19 08:20

Citas ziņas