Par četriem miljoniem latu palielina «Fortum Jelgava» pamatkapitālu 3

Saistībā ar Jelgavas biomasas koģenerācijas stacijas projekta attīstību pērnā gada nogalē palielināts SIA «Fortum Jelgava» pamatkapitāls, biznesa portālu Nozare.lv informēja uzņēmuma komunikācijas vadītāja Guntra Matisa.

Saskaņā ar Firmas.lv informāciju pagājušā gada 27.decembrī pamatkapitāls palielināts par četriem miljoniem latu - no 9,51 miljona latu līdz 13,51 miljonam latu.Matisa informēja, ka patlaban celtniecības darbi ir pabeigti par apmēram 90% un turpinās iekārtu montāža.Kā ziņots, uzņēmums patlaban būvē biomasas koģenerācijas staciju Jelgavā. Tajā par kurināmo izmantos vietējos atjaunojamā kurināmā resursus - šķeldu, un tā nodrošinās 80% no Jelgavas centralizētai siltumapgādei nepieciešamās jaudas.Kopējais investīciju apjoms ar infrastruktūras izveidi un savienojuma zem Lielupes izbūvi ir 70 miljoni eiro (49 miljoni latu), bet sešus miljonus eiro (4,2 miljonus latu) ir paredzēts iegūt no Eiropas Savienības struktūrfondiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

parādnieks

Gudrie lobētāji no ZZS pārdeva Jelgavas apkuri arzemnieku kapitālistiem,nav ko tagad čivināt

pirms 8 gadiem, 2013.01.08 16:47

Jelgavnieks

Zemē nomesta nauda, bez satura un saskaņojuma ar iedzīvotājiem. Iedzīvotājiem pēdējais laiks pārcelties uz viensētām, lai šis monstrs nogrimst ar visām Eiropas un kredītu naudām ...
Tāda bezatbildība sen nav redzēta !

pirms 8 gadiem, 2013.01.08 12:46

Citas ziņas