Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Paredz tūristu pieplūdumu Jelgavā 6

«Esmu pārsteigts, ka kopš centra atklāšanas esat paveikuši tik daudz. Atjaunotais tornis un darbs ar uzņēmējiem ļaus piesaistīt Jelgavai tūristus,» seminārā vietējiem tūrisma nozares uzņēmējiem Sv.Trīsvienības baznīcas tornī ceturtdien atzinis Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) vadītājs Armands Slokenbergs.

A.Slokenbergs klātesošajiem Jelgavas un novadu uzņēmējiem pavēstīja, ka Latvijas tūrisma devīze «Baudi nesteidzoties!» atbilst arī pilsētas piedāvājumam, kur apskatāmi gan kultūrvēsturiskie objekti, gan neskartā daba.Viņš aicina vietējos uzņēmējus domāt par savu pakalpojumu popularizēšanu svešvalodās, jo šogad TAVA plāno izvērst reklāmas kampaņas, lai piesaistītu tūristus no Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Zviedrijas, Krievijas un Vācijas. «Šīs ir valstis, no kurām tūristu Latvijā ir visvairāk, taču to potenciāls vēl nav izsmelts,» spriež A.Slokenbergs.Plašāk par tūristu iespējām Jelgavā lasiet sestdienas «Zemgales Ziņās».

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Greex

Jelgava pagaidām var būt tikai īslaicīgs tūristu apstāšanās punkts, nevis tūrisma centrs. Nu ko tas tūrists te apskatīs? Savvaļas zirgus - maksimums pusstunda, pils kapenes (ja vien būs ieradies darba laikā), varbūt tornī uzkāps vai Ģ.Eliasa muzejā ieies (ja būs liels muzeju fans). Tūristi lielākoties brauc sestdienās un svētdienās, bet mūsu tūrisma objektu personāls grib strādāt darbdienās un darba laikā.
Lai būtu tūristu plūsma, jābūt:
1) interesantiem apskates objektiem - ja tādu nav, tie ir jārada (klasisks piemērs ir Ventspils),
2) šiem objektiem ir jābūt pieejamiem brīvdienās,
3) iespējai paēst normālas pusdienas (tikai nesāciet stāstīt par torņa restorānu! :D )
4) infrastruktūrai - ceļiem, ielām, autostāvvietām pietiekamā daudzumā, norādēm un informācijas stendiem, un arī tualetēm.

pirms 9 gadiem, 2011.06.11 17:55

Seska kungs

Mans draugs no Beļģijas bija atbraucis ciemos pie manis, Latvijā iebrauca pa Elejas šoseju. Zēns bija šokā par Latvijas un arī Jelgavas ceļiem. Lielā iela viņu mulsināja - kā pilsētas galvenā iela varot būt tik nelīdzena!?Sākumā vajag ielas sakārtot un tad aiciniet tūristus.

pirms 9 gadiem, 2011.06.11 15:59

ss

kāds tūrisms jelgavā - putekļainā, bedrainā un garlaicīgā pilsētā. uz ledus svētkiem vēl ir kas oriģināls, bet citādi ciemiņus nav kur aizvest

pirms 9 gadiem, 2011.06.11 15:39

čavella

mjā , tas cienasts tiešām pēc tabora izskatās...

pirms 9 gadiem, 2011.06.10 19:01

īlens tū

Visu cieņu TAVA un centieniem pievērst tūristu uzmanību reģionam. Bet mīļie, kā lai to izdara Jaunsvirlaukas pagastā, kur būvalldes parazīti visus 20-mit neatkarības gadus ir bremzējuši attīstību, tāda kā A. Ziemeļniece ,ar savu absurdo detālplānojumu, vai A. Ziemelis, kurš nejēdz nevienu likumu, bet uz visiem jautājumiem atbild ar ,,NĒ,,, kā rezultātā ir zaudēta investoru interese ieguldīt līdzekļus tūrisma, atpūtas un sporta projektos.
Protams ir surogātattīstības paraugs: ,,Zemnieku cienests,, ar matu piedevu karbonādēs, maksas bērnu rotaļu laukumu un vidi degradējošām būvēm, jo tā īpašnieks ir labs draugs Rāviņam un partijas biedrs...tā kā ,,vecā gvarde,, rulē!
Tā kā nevainosim Saeimas deputātus, visu attīstību Latvijā ir bremzējuši tikai un vienīgi vietējās varas ,,parazīti,, ar savu negausību, skaudību , neizglītotību un tumsonību, kuri joprojā, dreb par saviem amatu beņķiem un joprojām turpina iznīcināt latviešu tautu , tās strādīgumu, aizdzenot pilsoņus ar varu no Latvijas uz Īriju, Angliju, Vāciju.....
Tikai cienītie ,,parazīti,, atceraties, ka šie cilvēki maksā nodokļus un uztur jūsu tumsonīgās personas pie varas. Nekas diemžēl uz šīs pasaules nav mūžigs!

pirms 9 gadiem, 2011.06.10 18:06

Citas ziņas