Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pārtikas un veterinārais dienests pirmoreiz soda Jelgavas tirgu 13

Pārtikas inspektoru mērs ir pilns – pirmo reizi pastāvēšanas vēsturē SIA «Jelgavas tirgus» ticis pie naudas soda.

Kā stāsta Pārtikas un veterinārā dienesta Dienvidzemgales pārvaldes vadītājs Jānis Grosbārdis, inspektori pirmo reizi tirgū ieradās pulksten 7.30, kad tur rit lielākā rosība, un pārbaudīja, kā uzņēmums ievēro paškontroli. Atklājies, ka gaļas paviljonā nedarbojas atsevišķi ūdens krāni, nav karstā ūdens, turklāt konstatēti arī higiēnas pārkāpumi. PVD apgalvo, ka tirgū ilgstoši ir arī problēmas ar aukstuma vitrīnām gaļas paviljonā, tās ir vecas un nevar nodrošināt nepieciešamo sešu grādu temperatūru. Patērētājiem gan neesot jāsatraucas par šīm neatbilstībām, apgalvo J.Grosbārdis.SIA «Jelgavas tirgus» vadītājs Valdis Labanovskis daļēji atzīst PVD konstatētos pārkāpumus. Inspektori uzgājuši vienu beigtu prusaku, mušu un paviljonā ielidojušu balodi, kā arī norādījuši uz netīriem logiem un citām neatbilstībām. Par to tirgum pirmo reizi pastāvēšanas vēsturē piemērots 75 latu naudas sods, ko gan V.Labanovskis sola apstrīdēt. Viņš apgalvo, ka vecās vitrīnas pamazām tiek atjaunotas, bet ar tirgotājiem stingrāk runāšot, lai nepārblīvē vitrīnas, tādējādi nodrošinot nepieciešamo temperatūru.

Pievieno komentāru

Komentāri 13

fui

Jelgavas tirgus ir briesmīgs, es tur pārtiku nepērku!

pirms 9 gadiem, 2011.05.23 10:38

olita

Nekādu vainu tirgū nesaskatu, nekad tur neko sliktu neesmu nopirkusi, jo tur nekas nav iefasēts, visu varu pati izvēlēties un paņemt. Arī cenas visam ir atbilstošas, nekā veikalos.
Jūs, ķnegātāji, vienkārši esat pieraduši pie flīzēm un importa "kvalitātes", tpc arī liekas, ka tur viss ir slikts.
Un kas par to prusaku un mušu - tad jau mana bērna skolu vispār vajadzēja slēgt, ja tur stāvot bufetes rindā no letes uz rokām rāpo virsū prusaki.

pirms 9 gadiem, 2011.05.22 22:33

UZMANĪGI EEE

Jelgavas tirgus ir briesmīgs, vec tur ir pilnigi viss... Paviljons ir pagajusa gadsimta pati netiraka bode, tur staiga bomži un prasa naudu, pretigi... ko vel apstridet? ta jau blats Tev calit ir domē, bez sodiem visu laiku vareji dzivot...

pirms 9 gadiem, 2011.05.22 18:30

skaisti!

"PVD apgalvo, ka tirgū ilgstoši ir arī problēmas ar aukstuma vitrīnām gaļas paviljonā, tās ir vecas un nevar nodrošināt nepieciešamo sešu grādu temperatūru. Patērētājiem gan neesot jāsatraucas par šīm neatbilstībām, apgalvo J.Grosbārdis."
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Man ir jautājums J.Grosbārdim: kāda kvalitāte šai gaļas produkcijai un cik tā ir nekaitīga patērētājiem ja no rīta tika konstatēta temperatūras neatbilstības?

pirms 9 gadiem, 2011.05.22 14:41

Dihlofosam

Ej atpakaļ uz skolu mācīties analfabēt, pirms kaut ko drukā.

pirms 9 gadiem, 2011.05.22 01:20

jelgavniece

Es gan uzskatu, ka Jelgavas tirgus ir labākā iepirkšanās vieta, kā arī manis iecienīta brīvdienās.
Nesaprotu, kāpēc atbildīgās personas nevēlas saremontēt, uzlikt jaunu asfaltu, vispār sakārtot tirgus laukuma vietu!

Katrā pilsētā nepieciešams tirugs un mums tāds ir - , lūgums - veiciet taču kādus uzlabošanas darbus!
Cilvēku taču ir daudz,kas te iepērkas. Man prieks par to, jo tirgū - vislabākā produkcija, svaigi zaļumi un daudz kas cits! ;) Atbalstīsim savējos!

pirms 9 gadiem, 2011.05.21 23:45

lauķis

Tarākani ,mušas un baloži liecina par ekoloģiski tīru vidi!!!!!!!Lielveikalos viss vieņā ķīmijā....gaļu ,zivis mazgā visādos ķimiskos dranķos -tur pat tarākānam un mušai kājas jāatstiepj.....

pirms 9 gadiem, 2011.05.21 18:19

Resnais

muahahā :D Labs, beigta muša, beigts tarakāns un balodis paviljonā.Tagad būs baložu un mušu ķeršana pie durvīm :D Odus un blusas neskaitījāt? :D Raksts kā anekdote. Personīgi es gaļas paviljonā pērkos tikai suņiem, jo tā smaka tur nevedina uz apetīti. Īpaši svētdienas pēcpusdienā, tad var sarunāt pa lēto.

pirms 9 gadiem, 2011.05.21 18:07

dudina

tas tiesam kad tarakani pie galas iztradajumiem ir gan beigti gan vel pusdzivi to pardeveja ieks galas panema un ar pirkst iespieda maltaja gala...drausmas ne jelgavas tirgus..

pirms 9 gadiem, 2011.05.21 17:36

zorge

Patērētājiem gan neesot jāsatraucas par šīm neatbilstībām, apgalvo J.Grosbārdis....
_______________________________________________________________

Īsti šo nesaprotu. Vai tad higiēnas normas nav patērētāju drošībai? Un ja konstatētie pārkāpumi neietekmē produktu kvalitāti, bet tikai neatbilst kaut kādam tur prasībām, tad kāpēc tādas prasības vispār ir vajadzīgas?

pirms 9 gadiem, 2011.05.21 16:18

Citas ziņas