Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pašvaldību darbu līdzekļi «Krājbankas» kontos neietekmēs 1

Jelgavas un abu novadu pašvaldībām ir konti «Latvijas Krājbankā», taču pašvaldību pārstāvji apliecina, ka tas ikdienas darbu būtiski neietekmē. Jelgavas pilsētas un Ozolnieku novada pārstāvji gan neatklāj, cik naudas glabā pašvaldība šajos kontos, savukārt Jelgavas novads «Krājbankā» glabā Autoceļu fonda līdzekļus – 42 tūkstošus latu.

Jelgavā caur SIA «Jelgavas Nekustamā īpašuma pārvalde» kasēm tiek veikti nekustamā īpašuma nodokļa norēķini un maksātas pašvaldības nodevas. «Finanšu līdzekļi, kas pašlaik atrodas Jelgavas pilsētas pašvaldības Finanšu nodaļas kontā «Latvijas Krājbankā», nav lieli un pašvaldības darbu neietekmēs,» informē pašvaldības preses sekretāre Egita Veinberga. Savukārt Ozolnieku novada pašvaldībai «Latvijas Krājbankā» ir depozītu, nevis norēķinu konts, līdz ar to izveidojusies situācija tiešā veidā neietekmēs darbu Ozolnieku novada pašvaldībā, skaidro pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Kairiša. «Protams, ņemot vērā vispārēju neziņu par iespējamajiem problēmas risinājumiem, aktīvi sekojam līdzi notikumiem, bet uzskatām, ka sniegt papildus komentārus un izteikt pareģojumus par tālāku notikumu gaitu ir pāragri,» viņa piebilst. Jelgavas novada pašvaldībai ir norēķinu konti Valsts kasē un konti kopumā trīs komercbankās, tostarp arī «Latvijas Krājbanka», tomēr saistībā ar bankas slēgtajiem pakalpojumiem novada pašvaldībai nav radušās grūtības, apliecina Jelgavas novada sabiedrisko attiecību speciālists Jānis Erno. «Pašlaik no valdības puses nav sniegta informācija pašvaldībai par tālāko rīcību bloķētā konta saistībā. Ņemot vērā, ka naudas līdzekļi ir aizsargāti ar likumu, nav pamata satraukumam par bankā esošajiem pašvaldības līdzekļiem. Pašvaldības norēķinu kontā atrodas Autoceļu fonda līdzekļi, kopumā 42 tūkstošu latu apmērā, tāpat pašvaldības kapitālsabiedrībai SIA «Kalnciema nami» ir norēķinu konts šajā bankā,» informē J.Erno.«Kalnciema nami» aicina iedzīvotājus neizmantot komunālās saimniecības kontu «Krājbankā», bet «SEB bankas» kontu LV22UNLA0050017959617.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

mošē

dīvaini, ja jau nav problēmu, kādēļ nesaka cik naudas iesaldēts kontos?

pirms 8 gadiem, 2011.11.22 23:19

Citas ziņas