Pavasarī Jelgavā notiks sezonas darba vakanču gadatirgus 6

Šā gada pavasarī visos Latvijas reģionos norisināsies sezonas darba vakanču gadatirgi, aģentūra LETA uzzināja Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA).

Martā šāds gadatirgus notiks Rēzeknē un Cēsīs, savukārt aprīlī - Jelgavā, Liepājā un Jūrmalā. Bezdarbniekiem kāds no gadatirgiem būs jāapmeklē obligāti.Šajos pasākumos darba ņēmēji varēs satikties ar darba devējiem un iepazīties ar esošajām darba vakancēm. Gadatirgos piedalīsies arī Eiropas Nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) speciālisti.LETA jau ziņoja, šā gada sākumā bezdarba līmenis Latvijā nav samazinājies un joprojām ir 10,6% līmenī. Pagājušā gada 11 mēnešos pastāvīgā darbā iekārtojušies 74 929 bezdarbnieki.Kopā NVA darba meklētājiem pērn piedāvāja 38 903 darba devēju pieteiktās vakances, kas ir par 11% vairāk nekā 2011.gadāVisbiežāk darba devēji pērn meklējuši dažāda veida konsultantus, pastniekus, pavārus, apdares darbu strādniekus un kravas automobiļu vadītājus, kā arī šuvējus, zivju apstrādātājus, palīgstrādniekus, pārdošanas speciālistus, tirdzniecības pārstāvjus, apkopējus un apsardzes darbiniekus.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Mamma daba

Jā un tirgū darba devējs varēs apskatīties zobus vai nav izburbējuši, lai nav darba ražīguma kritums pie sāpēm. Tā, kā tas viss nopietni. Tikai dažs labs Jelgavas āksts DD , lai vispirms paskatās uz sevīm kas tajās galviņās ir sakāpis , ka neplīst no uzpūtības, augstprātības piemeklējot sev piemērotus darbiniekus, kas strādās par paldies.Lai Jums kungi veicās, tikai neaizmirstiet, kas Jums to visu sastrādā neba Jūs vieni...

pirms 8 gadiem, 2013.01.11 23:07

jau strādāju

Es arī uzķēros uz lieliem solījumiem no darba devēja,izlasīju sludinājumu ka pienem dobelē firma stradniekus aizgaju pieteicos sarunājam par darba samaksu 1.80stundā nu viss it ka ok,saku strādat ,bet ak vai 8stundu vietā ir jāstrādā 10 un nevienam neintresē ka tev ir mazi bērni kuriem jataisa ēst un jāpalīdz mācībās ,un ak jā maksā jau par 8stundām pārējas iet kaut kādā uzkrājumā,kad stundu skaits ir sakrāts tad sūta piespiedu atvaļnājumā par to stundu skaitu sēdi mājās un saņem naudiņu,bet ja maksātu mums par visām 10 tad alga būtu ok tagad sanāk tikai minimums,

pirms 8 gadiem, 2013.01.10 18:39

xxx

Miljonars Belevics jau piedavaja variantu, ka varetu pie saimnieieka stradat kalpi par pusdienu tiesu...Viai nav jauki? Agrak ari lielkungi brauca uz Rigas tirgiem vasarai noligt kalpus par vedera tiesu.

pirms 8 gadiem, 2013.01.10 17:44

Ivars

Izsūtīs labprātīgi atlikušos jelgavniekus, pēc tam atbildīgie NVA darboņi varēs paši sevi slavēt atskaitēs masu medijos zīmēties, cik ļoti samazinājies bezdarba līmenis uz aizbraukušo no Latvijas rēķina.

pirms 8 gadiem, 2013.01.10 17:07

BaltaisDainis

Feini,uzņēmēji ķers lohus kas par grašiem rukās melnu muti !

pirms 8 gadiem, 2013.01.10 17:03

Citas ziņas