Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Piena rūpnīcas būvniecību Jelgavā sāks jau šomēnes

SIA «Latvijas Piens», ko jaunas piena pārstrādes rūpnīcas attīstībai izveidojuši piena kooperatīvi «Trikāta KS», «Dzēse» un «Piena partneri KS» informē, ka jau nākamnedēļ plānots sākt topošās piena rūpnīcas būvlaukuma sagatavošanas darbus.

Ir noslēdzies atkārtoti izsludinātais konkurss par būvdarbu veikšanu. Izvērtējot iesniegtos sešus piedāvājumus, par saimnieciski izdevīgāko tika atzīts komandītsabiedrības «UB Konstrukcijas» piedāvājums 2.8 miljonus latu vērtībā, informē kooperatīvu pārstāvji.«Trikāta KS» direktors Raimonds Freimanis skaidro, ka būvniecību plānots sākt jau augustā un tā  norisināsies vairākās kārtās. Projektu finansēs «SEB banka». 2012.gada februāris ir noteikts ka būvdarbu pabeigšanas termiņš. Paralēli būvdarbu konkursam noris darbs pie iekārtu un tehnoloģiju nodrošinājuma -  noslēgti līgumi ar galvenajiem iekārtu piegādātājiem, norit līgumu slēgšanas procedūra par atsevišķu mazāku tehnoloģisko iekārtu piegādēm.   Projekta kopējās izmaksas plānotas desmit miljonu latu apmērā, kas ietver pilnīgi visus maksājumus tai skaitā nodokļus, būvniecības izmaksas,  projekta finansēšanas izmaksas, apgrozāmos līdzekļus,  investīcijas iekārtu iegādei, zemnieku ieguldījumu un Eiropas līdzfinansējumu – gandrīz trīs miljonus.Ražošanu plānots uzsākt ar  vājpiena koncentrātu,  pēc tam ražojot arī puscietos un cietos sierus. Uzņēmums orientējas gan uz eksportu, gan produkcijas realizāciju arī vietējā tirgū. Realizējot šo kopprojektu, kooperatīvi plāno vienā ražošanas maiņā pārstrādāt 250 līdz 300 tonnas piena.

Pievieno komentāru

Citas ziņas