Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Plašākas iespējas tirgot uz ielas 3

Pašvaldība, pieņemot jaunus noteikumus, ļāvusi pārdot amatnieku izstrādājumus, ziedus, ogas un citas lietas jebkurā publiskā vietā pilsētā, ja vien tiks izpildīti visi nosacījumi.

Jelgavas Domes janvāra sēdē deputāti atbalstīja saistošos noteikumus «Kārtība, kādā tiek saskaņota un organizēta ielu tirdzniecība publiskās vietās». Tie paredz ielu tirdzniecību gan pašvaldības iekārtotās ielu tirdzniecības vietās, kā tas bija līdz šim, gan ar pašvaldību saskaņotās vietās. Tas nozīmē, ka tirgotājs var izvēlēties jebkuru publisku vietu pilsētā un, ja vien saņems pašvaldības atļauju un samaksās nodevu, drīkstēs tajā tirgot. Pašvaldības preses sekretāre Līga Klismeta precizē, ka pašvaldība var neizsniegt atļauju, pamatojoties uz Ministru kabineta noteikumiem. «Ja tirgoties vēlas kādā organizētā tirdziņā, tas jāsaskaņo ar tirdzniecības organizatoru. Pašvaldībā nav jāvēršas,» skaidro L.Klismeta.Pašvaldība noteikusi, ka uz ielas drīkst pārdot lauksaimniecības produkciju, grieztos ziedus, zarus un no tiem gatavotos izstrādājumus, ogas, augļus, riekstus un sēnes, saldējumu, pašu izgatavotus amatniecības darinājumus.Pašvaldība ir tiesīga neizsniegt atļauju ielu tirdzniecībai, ja paredzētā tirdzniecības vieta vai tirdzniecības organizēšanas vieta atrodas teritorijā, kurai ir vēsturiskas apbūves raksturs, un tirdzniecības vieta neiekļaujas vēsturiskajā vidē, kā arī, ja tirdzniecība varētu traucēt gājēju plūsmu un satiksmi.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

jurim

kaut tu pats nekad nebūtu klibs! Labu veselību!

pirms 8 gadiem, 2012.02.12 14:49

Juris

Atbilde lietotājam "irir"
Spriežot pēc fotogrāfijas - tad divi lati tam klibajam "Silvas" saimniekam.

pirms 8 gadiem, 2012.02.11 18:53

Citas ziņas