Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Projekts par «Hesburger» pretī katoļu baznīcai vēl netop, taču šķēršļu tam nav 10

Pašvaldība un Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcija (VKPAI) ļāvusi uzņēmumam «Balt-1» būvēt Jelgavā vēl vienu ēstuvi «Hesburger». Paredzēts, ka tā atradīsies pretī Jelgavas Romas katoļu Bezvainīgās Jaunavas Marijas katedrālei. Ēstuvei varētu atrasties arī citā vietā, ja vien iepriekš pašvaldība nebūtu šo zemes gabalu noteikusi par dzīvojamās un darījuma apbūves teritoriju.

Pašvaldības preses sekretāre Līga Klismeta informē, ka pašvaldībā vasarā vērsās SIA «Balt-1»  ar ieceri būvēt jaunu ātrās ēdināšanas restorānu «Hesburger»  Katoļu ielā 10b. «Ņemot vērā, ka tas ir pilsētas centrs un līdzās atrodas kultūrvēsturisks objekts – Jelgavas Romas katoļu Bezvainīgās Jaunavas Marijas katedrāle –, Jelgavas pilsētas pašvaldības Būvvalde pieprasīja atzinumu no Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijas,» skaidro L.Klismeta. VKPAI ir apstiprinājusi objekta izvietojumu un vizuālo risinājumu. Būvvalde uzņēmumam izdevusi plānošanas uzdevumu, lai sāktu objekta projektēšanu. Zeme, uz kuras plānots būvēt jauno objektu, ir privātīpašums. Atbilstoši pilsētas teritoriālajam plānojumam, tā ir jauktas dzīvojamās un darījuma apbūves teritorija, norāda pašvaldības preses sekretāre.Inspekcijas Zemgales reģionālās nodaļas valsts inspektore Gunta Skulte skaidro, ka tieši pēdējam aspektam ir bijusi liela nozīme. «Tagad visi sašutuši un grib padarīt mūs par vainīgajiem – redz, inspekcija atļāvusi būvēt «Hesburgeru» pretī baznīcai. Taču jau iepriekš pašvaldība noteikusi, ka uz zemes var atrasties šādi objekti,» viņa saka.G.Skulte atklāj, ka inspekcija sekos līdzi ēkas projekta izstrādei, lai ēka iekļautos ainavā: «Inspekcijai un man kā jelgavniecei gribētos redzēt interesantākus risinājumus, nevis vienu lielu sarkanu uzrakstu.» Savukārt uzņēmuma «Balt-1» Genādijs Stupaks ir mazrunīgs, vien atklājot, ka ēkas projektēšana vēl nav sākusies, jo nav parakstīts līgums ar pasūtītāju.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

fui

sitai ēstuvei citur vietas Jegavā vairāk kā vajag,stāv tukšas telpas ar visiem stāvlaukumiem, kas pārdodas,nedomāju, ka kāds no baznīcas iedams mielosies ar tiem burgeriem, ne naudas, ne patikas.

pirms 8 gadiem, 2011.11.22 07:36

Onkolis Dolfs.

Labāk LIDO Jelgavas filiāli atveriet, viens tāds sūda ķesburgers mums jau ir!

pirms 8 gadiem, 2011.11.21 12:05

Ministry of Truth

Bogomoļņai pretī būtu jāuzceļ komplekss - krogs, naktsklubs, *** māja ar nosaukumu "*** pope" un bez tualetēm.
Tad katoļu ģimene, kad sērās atvadīsies no aigājušā tuvinieka varēs nolūkoties, kā kompleksa apmeklētāji urinē bogomoļņas krūmos.

pirms 8 gadiem, 2011.11.21 09:58

Ministry of Truth

Kā tad, pie***a pļaviņa ar bogomoļņu labāk iet kopā.
Tas jau nekas, ka tur būs darbs apmēram 10 cilvēkiem, ka būs nodokļi.

No aizgājušiem tuviniekiem vajag kapos atvadīties. Tur točna neviens piebāztu mūli nelūrēs virsū.

pirms 8 gadiem, 2011.11.20 23:39

Juha

Nu stādos priekšā,ja būs tads stikla būris,kā Pārlielupē,tad skats pavērsies labais:
Kāda skumjās nonākusī katoļu ģimene sērās atvadīsies no aigājušā tuvinieka un te pretim žokļus piebāzuši ar jeņķu baltmaizi ziņkārīgie rīmas vēros procesiju.Skumji.Domāju ,ka neiet kopāšīs lietas.

Un vispār,kāpēc atkal kāds nekvalitatīvs,neveselīgs bizness ņem virsroku pār veselo saprātu.
Atkal nauda nospēlēja,kāds iebāzakabatā labu kušķi,lai izsniegtu atļauju.

pirms 8 gadiem, 2011.11.20 21:50

Ministry of Truth

Tavuprāt, vajadzēja bogomoļņā dievmaizītes ēst????

pirms 8 gadiem, 2011.11.20 17:18

vesela miesa

Karteja indes bode,tautai patik atri norit,nedelu cepta ella,fri vai bulkas,ediet ediet jums jau smadzenu nav.

pirms 8 gadiem, 2011.11.20 16:30

būvnieks

nu es domāju, ka baznīcai prasīja tad, kad izstrādāja apbūves noteikumus tajā placī. ja jau neiebilda-tad nu vairs neko. a ko, pret rimčiku neiebilst, vai?

pirms 8 gadiem, 2011.11.20 15:45

Ministrū of Truth

Citā rakstā lasīju, ka netika prasīts bogomoļņas viedokli.
Bogomoļņa ir atdalīta no valsts, tādēl viņas viedoklis ir kaķim zem astes.

Būs, kur garā nabagajiem bogomoļņas klientiem, kur aiziet iekost pēc mozgojobkas seansiem.

pirms 8 gadiem, 2011.11.20 14:58

Citas ziņas