Rāviņam prieks par jauno prezidentu; par «Amo Plant» nākotni skaidrības nav joprojām 9

Maskavas valdības puse vairs neplāno autorūpnīcas «Amo Plant» nākotni, bet Maskavā sastaptie ārzemju finansisti esot prognozējuši finansiālās situācijas destabilizēšanos Latvijā saistībā ar Valsts prezidenta rosināto Saeimas atlaišanu, par to piektdien, «Amo Plant» un Jelgavas uzņēmēju tikšanās laikā runāja Jelgavas pilsētas Domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš.

A.Rāviņš pauda, ka Valda Zatlera lēmums rosināt Saeimas atlaišanu varot apdraudēt finansiālo situāciju valstī un tam sekojošie politiskie procesi varot ietekmēt kredītreitingus Latvijai nevēlamā virzienā, raksta db.lv, atsaucoties uz LETA.A.Rāviņš pauda prieku par jaunā, Zaļo un zemnieku savienības biedru izvirzītā prezidenta Andra Bērziņa ievēlēšanu. Jelgavas mērs izteica cerību, ka Bērziņa finansista talanti un sakari, iespējams, varētu līdzēt saglābt Latvijas pozīciju pasaules finanšu tirgū.Daudz mazāk Rāviņš pavēstīja par Maskavā pārrunāto. Viņš pauda, ka Maskavas jaunā valdība vairs neplāno «Amo Plant» nākotni un rūpnīcai esot «jāsāk jauna dzīve».Jau ziņots, ka 30. un 31.maijā Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs bija komandējumā Maskavā, lai piedalītos AS «Amo Plant» sadarbības padomē par uzņēmuma attīstības jautājumiem. Tā nebija dalībnieku sapulce, tāpēc nekādi lēmumi tajā netika pieņemti.Piektdienas pasākumā «Amo Plant» ārējo sakaru direktors Igors Graurs iepazīstināja Jelgavas uzņēmējus un žurnālistus ar rūpnīcas infrastruktūru, kura patlaban ir pabeigta. Līdztekus ražotnes telpām pilnībā darbojas administratīvais korpuss, kurā atrodas arī mācību telpas, kuras varot izmantot Jelgavas skolas un mācību centri, kā arī maza viesnīciņa Jelgavas un «Amo Plant» viesiem.I.Graurs pauda rūpnīcas vēlmi vairāk integrēties Jelgavas ikdienā, aicinot uzņēmējus un iestādes attīstīt ciešāku savstarpējo sadarbību. Pēc viņa teiktā, arī atsevišķas «Amo Plant» infrastruktūras daļas pieejamas arī citu lietošanai.«Amo Plant» pārstāvis ekskursijas gaitā klātesošos iepazīstināja ar rūpnīcas perspektīvām, kā arī informēja, ka šogad Ēģiptes politisko nemieru dēļ nācies pārtraukt īpaši šim reģionam pielāgoto traktoru «Belarus» komplektēšanu, tāpēc noliktavā savu nosūtīšanu gaida Ēģiptei saražotā traktoru partija, kuras pasūtītājs rūpnīcu informējis, ka situācija valstī stabilizējusies, un viņš tuvākajā laikā plāno saražoto traktoru piegādi. Tāpat noliktavā savu piegādi gaidīja arī vairāki traktori, kas pielāgoti Bangladešas lauksaimniekiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

123bums

Skaists vārdu salikums, it sevišķi par Vimbu R, nepārzinot lietas! Tauta, uz kurieni mēs ejam!

pirms 10 gadiem, 2011.06.06 14:52

Zutis

He he bračkas esiet sajaukuši , lielie zinātāji, talāk toč par savu kūtspakaļu nav spējīgi redzēt! Tauta tiklīdz iemācīsieties neskaust un neaplikt, mums visiem kopā ies daudz labāk! Šitie lielie spriedeļotāji, labāk paņemiet slotu un izslaukiet savu aizgaldu, būs lielāks prieks nekā klabinot bezjēdzīgi pogas, viņi tāpat šitos vēmekļus nelasa un pareizi dara!

pirms 10 gadiem, 2011.06.06 14:50

specs

šogad Ēģiptes politisko nemieru dēļ nācies pārtraukt īpaši šim reģionam pielāgoto traktoru «Belarus» komplektēšanu, tāpēc noliktavā savu nosūtīšanu gaida Ēģiptei saražotā traktoru partija, kuras pasūtītājs rūpnīcu informējis, ka situācija valstī stabilizējusies, un viņš tuvākajā laikā plāno saražoto traktoru piegādi. Tāpat noliktavā savu piegādi gaidīja arī vairāki traktori, kas pielāgoti Bangladešas lauksaimniekiem.
--------------------
Un vēl šogad tiks saražots viens traktors Burkinafaso un viens Kotdiuāras lauksaimniekiem. Ir ievadītas sarunas, ka pēc diviem gadiem tiks saražots arī viens traktors Mozambikas vajadzībām. Samaksa tikšot veikta ar banāniem, kurus ZZS izdalīšot ārkārtas vēlēšanu laikā.

pirms 10 gadiem, 2011.06.05 19:26

Vimba Augļotājs

Maskavā sastaptie ārzemju finansisti ....

vai Rāviņa papa, lūdzu, nevarētu konkrētāk - kurie tie finansisti ir??? Uzvārdus!

varbūt :

1. Dāfis Sunītis
2. Mindža Freiberg Siļķe
3. Aivars Truba
4. Doku Umarovs


šef, uzvārdus , lūdzu - kuri pasaules finanšu dūži štukoja randevu ar eiropas nomales sādžas rūpnīcas - arteļa nākotni pasaules mērogā!

pie kājas visas mersedesu ražotnes, saabi in Kraisleru akcijas, šeftmaņi tikai pie andra dzēra kokteiļus un esot prognozējuši finansiālās situācijas destabilizēšanos Latvijā saistībā ar Valsts prezidenta rosināto Saeimas atlaišanu.


Jāprasa, vai kāds pasaules līmeņa rebju vārītājs zin vispār kur tāda Latvija atrodas, nerunājot par Rāviņa miestu Maskavas rajona'kādas galīgi sūdīgas sādžas apmērā??

pirms 10 gadiem, 2011.06.04 12:26

Vimba Ierāvējs

droši vien, ka tika štukots - ka Jelgavas pilsētai tas zavods ir jāatpērk, i tagad meklē, ko tur iebāzt - slidošanu, daiļpiš*nu vai izstāžu zāli Gomoseki Jelgavā.

a pie visa vainīgs zatlers- ka atlaida Saeimu, a ne zaglīgais žids Kacs

pirms 10 gadiem, 2011.06.04 11:26

jā meitiņa ir robā un meitiņai ir robā...

Vai šis ir znotiņa pasākums- naudas aizdošana uz procentiem:Uzņēmuma dati : Izsoles - Vestnesis
Valsts : Latvija
Publikācijas datums : 12-11-2010
Nekustamā īpašuma izsole
Zemgales apgabaltiesas 110.iecirkņa zvērināta tiesu izpildītāja Indra Andrejeva, Jelgavā, O.Kalpaka ielā 16-307, paziņo, ka 2010.gada 28.decembrī plkst. 10.00 tiek rīkota pirmā izsole Mārim Auziņam piederošajam nekustamajam īpašumam Meiju ceļā 81A, Jelgavā, kadastra nr.0900 011 0523.
Īpašums sastāv no zemesgabala ar kopējo platību 800 kv.m, uz kura atrodas zemesgrāmatas nodalījumā nereģistrēta dzīvojamā ēka - jaunbūve ar kopējo platību 245,2 kv.m.
Īpašuma novērtējums - Ls 8900.
Izsoles sākumcena - Ls 8900.

Piedzinējs - Rolands Vimba.


Visām personām, kurām uz nekustamo īpašumu ir tiesības, kas nepieļauj tā pārdošanu izsolē, jāpieteic savas prasības tiesā līdz izsoles dienai.
Personām, kuras vēlas piedalīties izsolē līdz izsoles dienai jāiemaksā nodrošinājuma summa Ls 890 tiesu izpildītājas Indras Andrejevas, reģ. nr. LV25116610021, depozīta kontā LV96LHZB3000076123002 VAS "Latvijas Hipotēku un zemes banka".
Izsole notiks zvērinātas tiesu izpildītājas Indras Andrejevas prakses vietā O.Kalpaka ielā 16, 3.stāvā, 307.kabinetā, Jelgavā.
Uzziņas pa tālr. 63010889 vai ierodoties pie zvērinātas tiesu izpildītājas Indras Andrejevas prakses vietā.

http://www.iepirkumi.eu/izsoles/IZS-20101112-129.

pirms 10 gadiem, 2011.06.04 11:17

juziks

Par to Amo Plant viņam pie kājas,ka tik savējie vālē

pirms 10 gadiem, 2011.06.04 10:48

zz

Kā nu nepriecāsies! Vēl viens savējais pie varas un arī meita ļoti labā "robā"!

pirms 10 gadiem, 2011.06.04 09:31

Citas ziņas