Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rīt apbalvos labāko Zemgales darba devēju; pretendē arī «Fortum» un «Evopipes»

Rīt atpūtas un sporta kompleksā «Zemgale» norisināsies Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) vadības tikšanās ar reģiona uzņēmējiem un Zemgales reģiona labāko darba devēju apbalvošana.

Šogad reģiona labākā darba devēja titulam nominēti trīs uzņēmumi, kas ekspertu skatījumā gan atbilst efektīvas pārvaldības un ilgtspējas principiem, gan uzņēmējdarbībā ievēro godīgas konkurētspējas un efektīvas cilvēkresursu vadības pieeju, skaidro LDDK korporatīvās sociālās atbildības un komunikācijas eksperte Agnese Alksne. Nominēti ir siltumenerģijas un elektroenerģijas uzņēmums «Fortum Jelgava», dārzeņu audzēšanas un realizēšanas uzņēmums «Rītausma» un plastmasas cauruļu sistēmu ražotājs «Evopipes».Pirms Zemgales reģiona labākā darba devēja apbalvošanas notiks diskusija, kurā piedalīsies LDDK pārstāvji - ģenerāldirektore Līga Menģelsone, Zemgales reģiona sociālā dialoga eksperte Zanda Lamba un Zemgales reģiona konsultante darba tiesību un darba aizsardzības jautājumos Līga Matīsiņa, kā arī Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācijas vadītājs Imants Kanaška un reģiona uzņēmēji. Diskusijas laikā tiks pārrunāta līdzšinējā sadarbība starp darba devējiem, nozaru asociācijām un uzņēmēju biedrībām, nodarbinātajiem, pašvaldībām, izglītības iestādēm un citām saistītām institūcijām, kā arī pašreizējie problēmjautājumi un iespējamā sadarbība to risināšanā.

Pievieno komentāru

Citas ziņas