Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sāk «JLM Grupas» bankrota procedūru 5

Sākta bankrota procedūra maizes ražotājam SIA «JLM Grupa», kurā ietilpst arī «Jelgavas maiznieks». Maksātnespējas administrators apgalvo, ka atlaistie darbinieki jau sākuši saņemt neizmaksātās algas, savukārt pret bijušo uzņēmuma vadītāju sākta tiesvedība.

«JLM Grupa» bijušais vadītājs Arvis Rove «Ziņām» apliecināja, ka otrdien notikusi pirmā uzņēmuma kreditoru sapulce, un, tā kā tajā nav bijis iesniegts mierizlīgums vai sanācijas plāns, pieņemts lēmums sākt bankrota procedūru. «Šādu lietas virzību es jau paredzēju pašā sākumā - tā kā uzņēmuma darbību apturēja, tas vairs nebija interesants investoriem. Jāņem vērā arī pašreizējā ekonomiskā krīze,» skaidro A.Rove.Bijušais uzņēmuma vadītājs «Ziņām» nevēlējās komentēt, kādēļ pret viņu sākta tiesvedība. Savukārt maksātnespējas administrators Guntars Birsāns pavēstīja, ka A.Rove neilgi pirms uzņēmuma atzīšanas par maksātnespējīgu no kases izņēmis vairāk nekā 120 tūkstošus latu, tādēļ tiesvedības ceļā plānots šo naudu atgūt. Runājot par atlaistajiem darbiniekiem un viņiem neizmaksātajām algām, A.Rove uzsvēra, ka «situācija esot kritiska», tomēr no sīkākiem komentāriem atteicās.Arī šajā jautājumā maksātnespējas administratoram ir cits viedoklis - jau trešdien esot sākta algu izmaksa tiem darbiniekiem, kuri no pienākumu pildīšanas atbrīvoti līdz 26.augustam. Līdzekļi šim izmaksām daļēji saņemti no Darbinieku prasījumu garantiju fonda.Kopējā kreditoru prasījumu summa ir gandrīz 2,9 miljoni latu, bet atzīto prasījumu summa - 2,6 miljoni. Kreditori vēl nav vienojušies par maksātnespējas procesa izmaksu apstiprināšanu. Sapulce nolēma «JLM Grupas» mantu pārdot, pirms tam pieaicinot vērtētājus. Par iespējamo bankrota procedūras beigu termiņu noteikts 2010.gada 30.jūnijs.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

bij. darbinieks

Šodien 1.jūnijā beidzot tika pārskaitīta visa solītā nauda, lai gan ar aizkavēšanos, tomēr liels prieks par to. Bijām jau zaudējuši cerības.

pirms 11 gadiem, 2009.06.01 15:55

bij. darbinieks

Un vēl joprojām nekas nav izmaksāts.

pirms 11 gadiem, 2009.04.24 23:45

bij. darbinieks

Vēl nekas nav izmaksāts (darba alga par jūliju, atlīdzība par neizmantoto atvaļinājumu un atlaišanas pabalsts), tikai uz gada beigām pārskaitīti daži desmiti latu par nostrādāto augusta mēnesī (min. alga par telpu uzkopšanu, uzņēmuma sakārtošanu u.t.t.).

pirms 11 gadiem, 2009.02.17 16:21

:)

es gribētu zināt vai kāds ir saņēmis solīto naudu ?

pirms 11 gadiem, 2009.01.15 17:58

Citas ziņas