Somijas komersanta meitasuzņēmums tiek pie ZOC un sporta halles uzkopšanas 4

Janvāra beigās Zemgales Olimpiskā centra (ZOC) un Jelgavas Sporta halles iepirkumu komisijas izvēlējās uzņēmumus, kas uzkops sporta bāzes. Pie līgumiem teju 60 tūkstošu latu vērtībā bez pievienotās vērtības nodokļa abos gadījumos tika viens uzņēmums – SIA «SOL Latvia».

Apkopjamā platība ZOC ir vairāk nekā 5,8 tūkstoši kvadrātmetru, telpas jātīra katru dienu, vienreiz gadā veicot ģenerālo tīrīšanu. Pasākumu dienās uzņēmumam jānodrošina ZOC sakopšanu pirms un pēc pasākuma, pasākuma laikā, nodrošinot vajadzīgo darbinieku skaitu un tehnisko aprīkojumu. Konkursā piedalījās četri pretendenti – «Cleanhouse», «RBSSkals Services», «Impel Serviks» un «SOL Latvia». Pēdējā uzņēmuma piedāvātā cena – 15 540 lati bez pievienotās vērtības nodokļa gadā – bija viszemākā, tāpēc uzņēmums atzīts par uzvarētāju.Arī sporta halles vadība uzvarētāju izvēlējās četru pretendentu konkursā, līgumu uz trim gadiem ar minēto uzņēmumu noslēdzot par 42 840 latiem bez pievienotās vērtības nodokļa.«Lursoft» dati liecina, ka abu konkursu uzvarētājs reģistrēts Jūrmalā, taču faktiski atrodas Rīgā. 2011.gadā «SOL Latvia» strādāja ar 93,7 tūkstošiem latu zaudējumiem. Uzņēmuam valdē ir vairāki Somijas pilsoņi un Baiba Aneraude no Latvijas. Uzņēmums pieder Somijā reģistrētai firmai «SOLEMO».

Pievieno komentāru

Komentāri 4

to KKK

...ja tev būtu iespēja parakties tajā darījumā, tad tu saprastu, ka būs otkats un nauda nonāks tāpat pie mūsējiem..:))) ...vairāki somijas pilsoņi valdē vēl nenozīmē šī uzņēmuma piederību somijai, juridiski jā, bet pēc būtības tie paši vietējie...:)

pirms 8 gadiem, 2013.02.07 07:31

KKK

Butu atdots vietejiem, tad jau atkal kadam otkati raditos.

pirms 8 gadiem, 2013.02.06 09:56

kuka

Malči.Galvenais ,ka lētākais variants un nav ,ko atdoties vietējiem rīkļu rāvējiem.

pirms 8 gadiem, 2013.02.05 23:27

kiks

Tas pats uzņēmums arī uzkopj Jelgavas un novada domes . ZZS naudu svešiem neatdod un savējos nenodod

pirms 8 gadiem, 2013.02.05 20:28

Citas ziņas