Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Studenti varēs praktizēties «Jelgavas dzirnavās» un Zaļenieku kokaudzētavā

Lai veicinātu studentu ieinteresētību un papildinātu viņu zināšanas izvēlētajā studiju jomā, Latvijas Lauksaimniecības universitāte (LLU) un «Hipotēku banka» piedāvā iespēju deviņiem studējošajiem vasarā iziet viena mēneša apmaksātu praksi kādā no Latvijas vadošajiem uzņēmumiem.

Konkursa «Labā prakse» pieteikumu iesniegt var visu LLU fakultāšu studenti, kuri sekmīgi nokārtojuši individuālos pārbaudījumus 2010./2011.studiju gada ziemā, un kuru izvēlētā studiju specialitāte ir atbilstoša prakses vietas prasībām, informē LLU Sabiedrisko attiecību daļas pārstāvis Aigars Ieviņš.Lai pieteiktos, studējošajam jāizveido projekta darbs trīs līdz septiņu lappušu garumā, motivējot izvēlēto studiju programmu un prakses vietu, izklāstot savus nākotnes mērķus, vīziju par izvēlētās specialitātes attīstību un skaidrojumu, kā students var sniegt pienesumu savas specialitātes un Latvijas ekonomikas attīstībai, uzsākot uzņēmējdarbību.Studenti vasaras praksi atkarībā no izvēlētās specialitātes varēs iziet kādā no deviņām  piedāvātajām vietām – Rīgas Nacionālajā Zooloģiskajā dārzā, kādā no Valsts Zemes dienesta filiālēm, Zemgales Tehnoloģiskajā centrā Jelgavā, Zaļenieku kokaudzētavā, SIA «Digitālo servisu parks» Jelgavā, SIA «Amazone», SIA «Vides serviss» Bauskā, SIA «Mālpils piensaimnieks» vai AS «Jelgavas dzirnavas».Konkursam pieteikties iespējams no 12.aprīļa līdz 9.maijam, aizpildot anketu un sagatavoto darbu augšupielādējot augstskolas portālā. Katrai prakses vietai konkursa otrajā kārtā tiks izvirzīti ne vairāk kā divi labāko darbu autori, kuriem tiks dota iespēja savus projektus aizstāvēt klātienē.Prakse ilgst vienu mēnesi – no 1.jūlija līdz 1.augustam –, taču iespējams vienoties par citu termiņu. Prakses laikā students saņems vienreizējo stipendiju 150 latu apmērā.

Pievieno komentāru

Citas ziņas