Šūšanas firmas uzelpo 1

Šūšanas uzņēmuma «EK Auce» Jelgavas filiāle, kas šopavasar paziņoja par iespējamo darbības pārtraukšanu un 22 darbinieku atlaišanu, pamazām atgūstas no krīzes. Darbā atkal tiek pieņemtas šuvējas, lai gan līgumi tiek slēgti uz neilgu laiku - vienu, diviem, trim mēnešiem.

«Krīzi pārcietām, tagad sākam dzīvot un elpot. Uzņēmuma vadība Aucē turpina strādāt, lai piesaistītu jaunus klientus,» «Ziņām» pastāstīja «EK Auce» Jelgavas filiāles vadītāja Aina Utēna.Ražotnes vadītāja šomēnes darbā pieņēmusi sešas šuvējas. Viņu skaitā ir arī Nodarbinātības valsts aģentūrā reģistrētās bezdarbnieces. Patlaban Jelgavas filiālē strādā 15 darbinieku, kas pēc Dānijas pasūtījuma patlaban šuj vīriešu un sieviešu virsjakas.Filiāle darbu pilnībā nepārtrauca, cilvēki, kuri gribēja, aizgāja prom, palikušajiem bija mazāk darba un mazākas algas, bet šovasar šuvējas divas nedēļas pavadīja apmaksātā atvaļinājumā, stāsta A.Utēna.Pēc neoficiālas informācijas, tuvākajā laikā Jelgavā darbu varētu atsākt vēl viens šūšanas uzņēmums, kas iepriekš bija pazīstams ar nosaukumiem «Redtex» un «Global Textiles», savu piegriešanas cehu izvietojot Raiņa ielā 27. Tās ir bijušās tipogrāfijas telpas, un jau tagad tur notiek rosība.Kā «Ziņas» iepriekš rakstīja, neievērojot darba uzteikuma termiņu un neizmaksājot atlaišanas pabalstu vairāk nekā 40 darbiniekiem, februāra beigās Jelgavā slēgts šūšanas uzņēmums «Global Textiles». Ražotnes darbība apturēta, jo pēkšņi vairs neesot bijis pasūtījumu.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Aleksandrs Bendiks

Tam, kurš šodien lasa šo liecību, vajadzētu svinēt kopā ar mani un manu ģimeni, jo tas visiem sākās kā joks, un daži teica, ka tas nav iespējams. Mani sauc Aleksandrs Bendiks, es esmu no Rīgas, bet kopā ar sievu pārcēlos uz Beļģiju. Esmu laimīgi precējusies ar diviem bērniem un skaistu sievu. Kaut kas briesmīgs notika ar manu ģimeni, es pazaudēju darbu un sieva aizgāja no mājas, jo es nevarēju parūpēties par sevi un ģimeni. viņai un maniem bērniem tajā laikā. Man izdevās deviņus gadus, neviena sieva mani neatbalstīja, lai labi rūpētos par bērniem. Es cenšos nosūtīt testa ziņojumu sievai, bet viņa neļauj man ar viņu runāt. Es cenšos aprunāties ar viņas draugu un viņas ģimeni, bet es joprojām zinu, ka kāds varētu man palīdzēt, un es vēlāk esmu nosūtījis pieprasījumu tik daudziem uzņēmumiem, bet tik un tā nezvanu man, līdz pienāk kāda uzticīga diena, kuru es nekad savā dzīvē neaizmirsīšu . Kad es satiku vecu draugu, kuram es izskaidroju visas savas grūtības, un viņš man pastāstīja par lielisku cilvēku, kurš viņam palīdzēja iegūt labu darbu Coca cola uzņēmumā, un viņš man teica, ka tas ir rutīnas šarms, bet es esmu cilvēks, kurš nekad tic burvestībām, bet es nolēmu to izmēģināt, un es ar viņu sazinājos
 doctorosagiede75@gmail.com. Viņš mani pamācīja un parādīja, kā rīkoties šajās trīs burvestības palaišanas dienās. Es sekoju visiem norādījumiem un daru to, ko viņš man lūdza darīt labi. Drosagiede pārliecinieties, ka viss noritēja labi, un mana sieva mani atkal redzēs pēc brīnišķīgā darba Drosagiede. Mana sieva man piezvanīja ar nezināmu numuru un atvainojās, un viņa man teica, ka viņa patiešām man pietrūkst, un mūsu bērni un mana sieva nāk mājās. Un pēc divām dienām uzņēmums, kas man nosūtīja pateicības vēstuli, sauca, tagad es esmu piemērs uzņēmuma vadītājam šeit, ASV. Es iesaku, ja rodas kādas problēmas, nosūtiet ziņojumu uz šo e-pastu: doctorosagiede75@gmail.com vai whatsapp +2349014523836, un jūs saņemsit vislabāko rezultātu. Uztveriet lietas kā pašsaprotamas, un tas jums tiks atņemts. ES tev novēlu visu to labāko.

pirms gada, 2019.08.06 00:31

Citas ziņas