Tiesa neatzīst «Latvijas Zoovetapgādes» maksātnespēju 1

Rīgas pilsētas Zemgales priekšpilsētas tiesa pirmdien noraidīja AS «Latvijas Zoovetapgāde» maksātnespējas pieteikumu un izbeidza maksātnespējas procesu, liecina uzņēmuma valdes paziņojums «NASDAQ OMX Riga».

27.aprīlī tika ierosināts maksātnespējas process, pamatojoties uz «Hamburger Leistungsfutter GmbH» pieteikumu.«Latvijas Zoovetapgādes» apgrozījums pērn sasniedzis 1 458 436 latus, liecina uzņēmuma revidētais pārskats. Uzņēmuma apgrozījums pērn, salīdzinot ar 2007.gadu, samazinājies 11,2 reizes. 2008.gadā uzņēmums strādājis ar 356 546 latu zaudējumiem, salīdzinot ar 93 285 latu zaudējumiem gadu iepriekš.Kā teikts uzņēmuma valdes paziņojumā, galvenie preču piegādātāji ir ārzemju partneri no Eiropas Savienības. Analizējot stāvokli, kas izveidojās pagājušajā gadā, sākot no jūlija līdz decembrim, uzņēmums secina, ka zaudējumi no paralizētās sadarbības ar ārvalstu piegādātājiem ir 355 256 eiro (249 673 latu) apmērā. Sabiedrība uzskata, ka zaudējumi varēja būt vēl lielāki, ja nebūtu pērnā gada pirmā pusgada iestrādes.Sabiedrības valde norāda, ka plānots uzlabot veterināro pakalpojumu kvalitātes kompleksu, kā arī, iesaistot zinātniski pētniecisko sektoru, veicināt jaunus kvalitatīvus produktus, tehnoloģiju un pakalpojumu ienākšanu Latvijas tirgū, īstenojot «Latvijas Zoovetapgādes» mērķus un uzdevumus.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Nu jaaaaa

Zinātniski pētnieciskais sektors gadījumā neatrodas vecās laboratorijas telpās, kur Lactamilu maisa ar 1965 gada izlaiduma lopbarību un pārdod kā kvalitatīvu Lactamil preci? Jeb Neostomazanam nokasa veco derīguma termiņu un uzraksta jaunu?
Un kā šīs kantoris var ietekmēt veterināro pakalpojumu kvalitātes kompleksu, ja visi tur strādājošie vetārsti pārkvalificējušies par menedžeriem?

pirms 11 gadiem, 2009.05.26 17:54

Citas ziņas