Tirgotāji paredz septiņreiz lielāku alus patēriņu 1

Jelgavas specializēto alus veikalu pārstāvji pārliecināti, ka Līgo dienā alus patēriņš palielināsies līdz pat septiņām reizēm. Pirkumu skaita palielināšanās novērota arī pirms svētkiem.

«Klientu pieplūdumu jau jūtam, īpaši Rīgā. Tā kā pērn Līgo svētkos veikala Jelgavā vēl nav bijis, nevaram salīdzināt jelgavnieku interesi,» skaidro SIA «Dzīvais alus» valdes priekšsēdētāja Anita Majevska.Viņa lēš, ka lielākais klientu pieplūdums gaidāms tieši Līgo dienā, tad patēriņš varētu palielināties pat septiņas reizes. «Lai arī Jelgavā ir vairāki tā sauktā dzīvā alus veikali, konkurenci neizjūtam, jo tirgojam alu no Lietuvas, kas saliets pudelēs, citur tirgo lejamo Latvijas ražoto alu. Katram klientam savas intereses,» teic A.Majevska.Veikalā «Miestiņš» novērots, ka šogad lejamo alu pērk vairāk nekā pērn. «Rīgā klienti alu sākuši iepirkt jau vairākas dienas iepriekš. Jelgavā klientu šajās dienās ir vairāk nekā parasti, taču domājam, ka lielākā aktivitāte būs tieši Līgo svētkos,» teic veikalu tīkla pārstāve Olga Kravale.Viņa lēš, ka Rīgā alus patēriņš varētu pieaugt pat septiņas astoņas reizes, Jelgavā nedaudz mazāk.Uz klientu skaita palielināšanos cer arī veikala «Ilgezeem» pārstāvji, kas Jelgavā strādā tikai nedēļu. Veikalu tīkla vadība novērojusi, ka Rīgā alus patēriņš pēdējās dienās audzis ļoti strauji.Atgādinām, ka alkohola lietošana var kaitēt veselībai, savukārt transporta vadīšana alkohola reibumā var būt bīstama dzīvībai.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Jampāzijs no Elejas

Dzīvā alus bode rullē! Izdzeru 2 vas divlitrenes ar Magaryču alu un ir čības gaisā! Nākamajā dienā pauris nesāp un ir gerai!

pirms 10 gadiem, 2011.06.23 12:01

Citas ziņas