Top jauni tirdzniecības un pakalpojumu objekti 5

Ar jaunu ražošanas objektu būvniecību Jelgavā sokas visai gausi un nav garantijas, ka visas iecerētās ražotnes, par ko savulaik ar pašvaldību noslēgti zemes nomas līgumi, tiks uzceltas. Toties tirdzniecības un citu pakalpojumu būves top daudz vieglāk.

Gada nogalē durvis apmeklētājiem plāno vērt vēl viens «Maxima» veikals Atmodas ielā, Lielajā ielā pie «Astarte nafta» degvielas uzpildes stacijas darbu sāks jauns daudzfunkcionāls sabiedriskais centrs, pie tirdzniecības centra «Valdeka» top piebūve, kur atradīsies mājsaimniecības preču veikals «Jysk», bet nākamā gada pirmajā pusē pilsētā darbu sāks jauns autosalons un ātrās ēdināšanas restorāns.Savukārt netālu no Asteru un Atmodas ielu krustojuma top autosalons. Objekta pasūtītājs, SIA «Auto fans» valdes priekšsēdētājs Ziedonis Jasevičs norāda, ka uzņēmums Jelgavā ir viens no lielākajiem vieglo automašīnu remonta pakalpojumu sniedzējiem, tomēr autosalons firmai būs pirmais. Galvenais uzņēmuma mērķis jaunajā ēkā izveidot kārtīgu autoveikalu un paplašināt autoservisa darbību. Ar profesionāļa aci novērtējot līdzšinējo automašīnu rezerves daļu tirdzniecību Jelgavā, Z.Jasevičs atzīst, ka nav tāda veikala, kur visas galvenās rezerves daļas iespējams nopirkt uzreiz, kur nebūtu jāgaida, kamēr izpildīs pasūtījumu. Savukārt autoservisu nepieciešams paplašināt, jo ar līdzšinējām desmit autoremonta mehāniķu darba vietām nepietiek, lai apmierinātu klientu pieprasījumu. Patlaban tur ir rinda, uz automašīnas remontu jāgaida apmēram četras dienas. Domas par to, kādas markas auto varētu atrasties salonā, dalās. «Piedāvājumu ir daudz, bet lēmums vēl nav pieņemts,» saka Z.Jasevičs. Arī sadarbības partneriem, kas realizē «SsangYong» un «Seat» markas automašīnas, vēl nekas nav solīts. Uzņēmumā norāda, ka jāņem vērā Rīgas tuvums, tādēļ jelgavniekiem nav problēmu iepazīties ar galvaspilsētas autosalonu piedāvājumu un tas var ietekmēt to rentabilitāti šeit. Iespējams, te varēs iegādāties mazlietotas automašīnas. Zeme uzņēmuma īpašumā ir jau labu laiku. Sākotnēji, kad slēgts būvniecības līgums ar firmu «Redmarks», autosalona būvi bija paredzēts pabeigt nākamā gada jūnijā. Taču pašlaik viss liecina, ka objektu ekspluatācijā varēs nodot ātrāk. Iespējams - jau nākamā gada februārī. Pirms gada slēdzot līgumu, būvniecības nozarē valdīja lielais «bums» - pasūtījumu bija ļoti daudz, bet strādnieku trūka. Pašlaik situācija stabilizējusies. Vairāk par šo tēmu lasiet trešdienas, 14.novembra, «Zemgales Ziņās».

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Guna

Es arī nesaprotu, kur tā jaunā "MAXIMA"atradīsies. Kurš varētu paskaidrot?

pirms 13 gadiem, 2007.11.14 14:03

Pesimists

Ceļ un atver jaunus objektus, bet vecie stāv tukši:( Cik ilgi stāv tukšs bijušais IKI (Arka), Brīvības bulvārī? Pilsētas vizītkarte- tukšs, apzīmēts monstrs.

pirms 13 gadiem, 2007.11.14 14:00

ddd

atmodas ielaa jauna maxima??? kuraa vietaa - bijushaa benzintanka vietaa???

pirms 13 gadiem, 2007.11.14 11:02

erce

Es ļoti priecājos, ka Jelgavā būs "JYSK" veikals, nekas tur dižs nav, bet man patīk

pirms 13 gadiem, 2007.11.14 08:48

Greex

Vai varētu parastam lasītājam saprotamā valodā pārtulkot, ko nozīmē "daudzfunkcionāls sabiedriskais centrs"?

pirms 13 gadiem, 2007.11.13 18:17

Citas ziņas