TV biznesa sacensību «Firmas noslēpums» trešajā sezonā piedalīsies topošais uzņēmējs no Jelgavas 6

29.oktobrī pulksten 22.15 LTV1 ēterā atkal būs skatāms «Firmas noslēpums» – trešās televīzijas biznesa sacensības, kurās topošie uzņēmēji mēģinās pārliecināt žūriju un TV skatītājus, ka tieši viņi ir pelnījuši saņemt raidījuma galveno balvu, ka viņu idejai piemīt pietiekami nopietns biznesa potenciāls un ka viņi paši ir gatavi kļūt par darba devējiem. Pirmajā atlases raidījumā 29.oktobrī žūrijas priekšā stāsies arī dalībnieks no Jelgavas Rūdolfs Jaks.

LLU students - jelgavnieks Rūdolfs Jaks - TV biznesa sacensībām pieteica projektu «Pilsētas lapu organiskā mēslojuma ražošana», izturēja priekšatlasi un izcīnīja iespēju savu biznesa ieceri prezentēt TV raidījuma žūrijai un skatītājiem, informē raidījuma pārstāve Ilze salna.

Savā pieteikumā sacensībām Rūdolfs raksta: «Idejas pamatā ir pilsētas lapu savākšana un pārstrādāšana kompostā, kuru vēlāk safasētu tirgot gan mazuma, gan vairumtirdzniecībā kā telpaugu un dārza augu mēslojumu. Man ir doma izbūvēt nelielu ražošanas ēku Jelgavā un radīt vairākas darbavietas vietējiem iedzīvotājiem.»

«Firmas noslēpuma» trešās sezonas pirmajā raidījumā žūrijas priekšā kopā ar Rūdolfu stāsies vēl seši topošie uzņēmēji. Viņu piedāvātās idejas pārstāv dažādas jomas – gan mākslu, gan ražošanu, gan IT risinājumus. Lai iekļūtu nākamajā kārtā, projektam būs jāsaņem vismaz trīs pozitīvi žūrijas vērtējumi. To, vai jelgavnieks Rūdolfs, kas pie lapu organiskā mēslojuma ražošanas projekta strādājot jau vairākus gadus, turpinās sacensību par galveno balvu, skatītāji uzzinās 12.novembra vakarā, bet neatkarīgi no rezultāta šai dienā sāksies arī skatītāju simpātiju balsojums sacensību lapā sociālajā vietnē Draugiem.lv/firmasnoslepums. Tad jelgavniekiem būs iespēja izrādīt patriotisku atbalstu Rūdolfam un viņa biznesa projektam.

Trīs atlases raidījumos skatītāju un žūrijas priekšā stāsies kopā 20 biznesa sacensību dalībnieki. No tiem žūrija izvirzīs tālākai dalībai deviņus labākos, kas ar raidījuma organizētāju un atbalstītāju piedāvāto mentoru palīdzību nākamajās kārtās strādās pie iecerētā biznesa attīstības līdz pat dzīvotspējīga uzņēmuma izveidei. Raidījuma finālā, kas tiešraidē būs skatāms 17.decembrī, viens no trim fināla dalībniekiem iegūs desmit tūkstošus latu latus vērto galveno balvu.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Bezvārdis

Taču jau tāpat tagad ir skaidrs, ka izfukās ideju par izteiktu sezonalitāti. Kam vajag ražošanu, kas ir aktīva knapi divus mēnešus gadā? Sēdies, divi, Jak!

pirms 8 gadiem, 2013.10.22 14:41

Ivars

Tā nu gan nav. Lapas vāks 2 mēnešus gadā, bet tās ir arī jāpārstrādā un jāfasē. Ja tas bizness aizies, tad fasēšanu varēs veikt visa gada garumā. Lai veicas! Mums patiešām ir vajadzīgi šādi cilvēki, kam ir sakarīgas idejas galvā, nevis vienkārši čīkstētāji un dīkdieņi forumos.

pirms 8 gadiem, 2013.10.22 14:57

Kalmārs

Vienīgi nesaprotu, kādēļ tiek runāts tikai par "pilsētas koku lapām"? Vai tajās augstāks svina saturs no izplūdes gāzēm? Vai arī Jelgavas pašvaldība, savācot sētnikeu sagrābto, na haļavu tās vedīs uz iecerēto ražotni? Vai arī jaunieši pašiu grābs tās lapas?

pirms 8 gadiem, 2013.10.22 15:56

Anna

Ideja laba. Vasaras laikā var izmantot arī nopļauto zāli...
Vienīgais tā trūdēšana gan ir laikietilpīgs process (dabīgā veidā vajag pāris gadus)
Lai jaunietim izdodas!!!

pirms 8 gadiem, 2013.10.22 19:27

Skolotāja

Rūdolf, man ir patiess prieks par Tevi ! Lai Tev veicās , lai izdodās pierādīt savas idejas vērtību ! Tava skolotāja Vaira

pirms 8 gadiem, 2013.10.22 19:56

xxx

Anete Aizsilniece jau arī no Jelgavas. Vai tad nevajadzēja visu noskaidrot pirms publicēt šo slavinošo rakstu?

pirms 8 gadiem, 2013.10.24 07:10

Citas ziņas