Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uzņēmējus Jelgavā aicina uz izglītojošu bezmaksas semināru par patērētāju tiesībām

Mazo un vidējo uzņēmumu vadītājus aicina uz izglītojošu bezmaksas semināru par patērētāju tiesībām, kas ceturtdien, 1. novembrī, no pulksten 10 līdz 13 notiks Jelgavā viesnīcā “Zemgale” un ko rīko Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru un Jelgavas Tirgotāju un ražotāju asociāciju.

Semināra un reizē asociācijas vadītāja Tekla Žabova teic: “Mana vairāk nekā divdesmit gadu pieredze patērētāju tiesību jomā rāda to, ka bieži vien uzņēmēji patērētāju tiesības pietiekami nezina. Tādēļ tās ir svarīgi noskaidrot.”

Seminārā tiks apskatītas tēmas, kā pirms līguma noslēgšanas sniedzamā informācija; atteikuma tiesības; preču un pakalpojumu neatbilstība līguma noteikumiem; negodīgā komercprakse un netaisnīgie līguma noteikumi; patērētāju strīdu ārpustiesas (alternatīvā) izšķiršana.

T.Žabova uzsver, ka semināra dalībniekiem tiks stāstīts par svarīgākajiem patērētāju aizsardzības likumdošanas aspektiem, kas savukārt uzņēmējiem ļaus uzlabot servisu un paaugstināt patērētāju uzticēšanos, kā arī konstruktīvāk tikt galā ar patērētāju sūdzībām un izvairīties no nevajadzīgas tiesvedības.

Eiropas patērētāju organizācija sadarbībā ar Eiropas Amatnieku, mazo un vidējo uzņēmumu asociāciju ir izveidojusi apmācību programmu patērētāju likumdošanā , kas ir īpaši pielāgota Eiropas mazajiem un vidējiem uzņēmumiem. Programmas radīšanu finansēja Eiropas Komisija. Tā piedāvā uzņēmējiem unikālus apmācību materiālus.


Foto: pixabay.com

Pievieno komentāru

Citas ziņas