Veikalu slēgšanu skaidro ar rekonstrukciju 3

Pēdējo mēnešu laikā Jelgavā vairākās tirdzniecības vietās ierastā piedāvājuma vietā pircējus sagaidījušas slēgtas durvis - bēdīgā finanšu situācija ne vienai vien firmai likusi izšķirties par veikalu slēgšanu. Tajā pašā laikā, piemēram, Jelgavas tirgus teritorijā, kur nomas maksas ir zemākas, parādījušies jauni uzņēmumi.

Izstaigājot Jelgavas lielveikalus, skats nav no tiem iepriecinošākajiem - tajos visos ir tirdzniecības telpas, kas īsāku vai ilgāku laiku stāv tukšas. Neviens lielveikala vadītājs gan neatzīst, ka tas ir saistīts ar ekonomisko krīzi, kā iemeslu slēgtajām durvīm minot rekonstrukciju.Visvairāk tukšu tirdzniecības vietu ir lielveikalos «Pilsētas pasāža» un «Valdeka», kas platības ziņā ir lielākie mūsu pilsētā. Te gan jāteic, ka šajos tirdzniecības centros aptaujātie cilvēki atzina - viņi veikalu skaita samazināšanos par būtisku neuzskata, jo ļoti daudzi tāpat tajos iepirkties nevar. ««Pilsētas pasāžā» bija mēbeļu veikals. Jā, tur bija dažas jaukas lietas, tomēr cenas bija pārāk augstas. Man skapi izdevīgāk būtu nopirkt pretējā ielas pusē - «Kanclera namā»,» savu viedokli pauž jelgavniece Renāte Buivida.«Valdekai» joprojām nav izdevies atrast jaunu nomnieku lielajai platībai, kurā līdz aiziešanai no Jelgavas mitinājās veikals «Nelss», savukārt datorveikalu nomainījusi juvelierizstrādājumu tirgotava, bet mobilo tālruņu bodīti - zvejas rīku veikals. Arī «VIVO centra» otrajā stāvā teju liela daļa telpu ir bez nomniekiem, tomēr satraukumam neesot pamata...Kā radušos situāciju skaidro vairāku mūsu pilsētas iepirkšanās centru pārstāvji un kādu labumu krīzes laikos guvis Jelgavas tirgus - lasiet otrdienas, 20.janvāra, «Zemgales Ziņās».

Pievieno komentāru

Komentāri 3

bono

Pilnīgi pofig visi tie veikali! Būtu kāds meiču māju uztaisijis Jelgavā,vo to es saprotu !!!

pirms 12 gadiem, 2009.01.21 15:08

kakaaa

ja jau satraukumam neesot pamata, tad aciimredzot pietiekamu pelnju nes jau esoshie iirnieki un ir aaarrptaatiiigas cenas

pirms 12 gadiem, 2009.01.20 09:47

es

krīze nav vainojama, bet nenormāli augstās īres cenas, tādas tās bija jau pirms krīzes! Dīvaini, labāk lai stāv tukšas nesmukas telpas, nekā kāds strādā un vismaz ko nopelna! miljonu tur nopelnīt tik un tā nevar, lai nomnieki nebaidās, ka baigās summas paies garām viņu maciņiem :)

pirms 12 gadiem, 2009.01.20 08:02

Citas ziņas