Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

VID ģenerāldirektore dodas darba vizītē uz Jelgavu; ar uzņēmējiem spriedīs par nodokļu iekasēšanu un aplokšņu algām 7

Turpinot apmeklēt Latvijas reģionus, lai tiktos ar vietējiem uzņēmējiem, pašvaldību amatpersonām un novados strādājošajiem iestādes darbiniekiem, Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektore Ināra Pētersone šodien apmeklē Jelgavu.

Kā informē VID pārstāve Evita Teice-Mamaja, Jelgavas apmeklējuma laikā I.Pētersone tiksies ar pilsētas pašvaldības vadošajām amatpersonām un vietējiem uzņēmējiem, kopā ar Latvijas Darba devēju konfederācijas, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras un Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācijas vadītājiem piedalīsies izstādes „Uzņēmēju dienas Zemgalē 2014” atklāšanā un apskatē, apmeklēs VID Jelgavas klientu apkalpošanas centru un citas Jelgavā izvietotās VID struktūrvienības, kā arī viesosies uzņēmumā SIA „AKG Thermotechnik Lettland”.

Jelgavas apmeklējuma laikā I.Pētersone kopā ar Darba devēju konfederācijas vadītāju tiksies ar Zemgales uzņēmējiem, lai atbildētu uz jautājumiem par aktualitātēm nodokļu jomā un informētu par dienesta īstenotajiem un plānotajiem pasākumiem nodokļu iekasēšanas efektivizēšanā un iestādes sniegto pakalpojumu pilnveidošanā, kā arī uzklausītu uzņēmēju viedokli un priekšlikumus par VID un uzņēmēju sadarbības veicināšanu.

Regulāri tiekoties ar Latvijas reģionu pašvaldību pārstāvjiem un uzņēmējiem, VID vadītāja vēlas ieinteresēt gan vietējās pašvaldības, gan pašus uzņēmējus izrādīt iniciatīvu un izpratni sakārtot savas nozares nodokļu saistību izpildes jautājumus, jo, tikai kopīgi vēršoties pret izvairīšanos no nodokļu nomaksas un „aplokšņu algām”, iespējams mazināt ēnu ekonomiku un veicināt godīgas konkurences apstākļus.

Lai veicinātu abpusēju dialogu ar vietējo pašvaldību amatpersonām un uzņēmumu pārstāvjiem Latvijas reģionos par aktuālo situāciju nodokļu administrēšanas un tās pilnveidošanas jomā, kā arī stiprinātu sadarbību ar Latvijas Darba devēju konfederācijas un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras reģionālajām pārstāvniecībām, I.Pētersone arī turpmāk plāno regulāri apmeklēt Latvijas reģionus. Līdz šim notikušas vizītes Daugavpilī, Liepājā, Ventspilī, Valmierā un Gulbenē, tagad arī Jelgavā, savukārt nākamā vizīte plānota Rēzeknē.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

vomačka

Tas viss notiks svinīgā gaisotnē cienājoties ar smalkiem vīniem un brīnumgardiem gliemežiem no aizjūrām vestas pannas....

pirms 5 gadiem, 2014.04.25 09:51

!!!

Varbūt Pētersone iemācīs gliemežu cienītāju zagli Zīverti rakstīt deklarāciju?

pirms 5 gadiem, 2014.04.25 13:24

jelgava123

Vajag apciemot- NEGAIDĪTI PII Varavīksni, ....

pirms 5 gadiem, 2014.04.25 10:13

jamaika

SIA Mītavas Elektra arī!!!!!!!!! (divi vienā) Aploksnes ir ierasta lieta!

pirms 5 gadiem, 2014.04.25 21:04

NNN

Atkal mūsu "slavena " priekšniece - zagle Zīverte. Strādāju poliklīnikā, bet nogaršot ceptus gliemežus man neizdevās. Mājās neaicināja.

pirms 5 gadiem, 2014.04.25 12:08

tralla-lā

Līdzpilsoņi, nu kā jūs nesaprotat! Jūs samaksājat tik maz nodokļos, ka valsts un pašvaldību pārvaldes darboņi nevar katrs pa gliemežu pannai sev nopirkt, kur nu vēl par zeķubiksēm...
Kaunieties jēl un maksājiet, lai varētu to naudiņu notrallināt!

pirms 5 gadiem, 2014.04.30 09:17

Par Zīverti

Kārtējā pamparu vecene, tāpat kā diženpārgudrā cigāne, kas arī kaut kādas lupatas cupām veda. Galvenais, ka Lancome skropstu tušas paredzētas ķermeņa aizsardzībai tuberkulozes nodaļai. Stulbeņu bars, godavārds, nu, kur tādi idioti vispār rodas!? Šī aita sev var uzklāt Sisley kaut 5 cm biezā kārtā, bet smadzeņu trūkumu pat lobotomija nelīdzēs.

pirms 5 gadiem, 2014.04.30 14:10

Citas ziņas