«Villa Medem» var nonākt «zem āmura» 7

Pirms termiņa prasot atmaksāt piešķirto kredītlīniju, pastāv iespēja, ka «Swedbank» var pārņemt ieķīlāto, bet patlaban vēl SIA «Baks» piederošo pazīstamo Jelgavas kultūrvēsturisko ēku «Villa Medem».

SIA «Baks» līdzīpašnieks Agris Bajārs «Ziņām» apstiprināja, ka darījumā ar banku «Villai Medem» ir hipotekārās ķīlas statuss. Banka jūnijā pieprasījusi atmaksāt kredītlīniju, lai gan tās termiņš esot oktobris. «Nekāda pārreģistrācija nav veikta, «Villa Medem» joprojām pieder SIA «Baks», vēl notiek pārrunas. Mēģinājām to pārdot, bet nevaram,» sacīja A.Bajārs. Sludinājums par villas pārdošanu parādījās marta beigās, un prasītā cena bija 290 tūkstoši latu. A.Bajārs arī uzsvēra, ka nav gatavs sniegt komentārus par veikalu aizvēršanu, piebilstot, ka firmas darbību paredzēts pārplānot, bet tagad tas notikšot saspringtāk.«Swedbank» preses sekretāre Kristīne Jakubovska pavēstīja, ka tās sadarbība ar SIA «Baks» ir laba un konstruktīva, tiek apzināta situācija un meklēti risinājumi.Kā jau iepriekš ziņots, gada sākumā augstās telpu nomas maksas dēļ SIA «Baks» darbību bija spiests pārtraukt veikals «Mega XL» Lielajā ielā. Pērn tika slēgti SIA «Baks» piederošie veikali «VIVO centrā» un Ventspilī, taču paplašināts veikals «Tonusā», kas turpina strādāt, tāpat kā interneta veikals «220.lv». Nesen slēgti arī abi SIA «Baks» veikali «Mega» Pasta ielā. Vairāk lasiet otrdienas, 7.jūlija, «Zemgales Ziņās».

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Kakadu

Kurš tad uz to nomali bērnus vedīs??? Un apkārtne tur tiešām nav omulīga!

pirms 11 gadiem, 2009.07.08 11:20

Tā gan

Labāk atdodiet atpakaļ tās bijušo īpašnieku pēctečiem, kas dzīvo Vācijā. Meklējiet investoru starp viņiem.

pirms 11 gadiem, 2009.07.07 23:35

Inta

Tirgus cenu NI tirguu nosaka, nevis atseviskas ekas vertiba - darga maja grabazu vidu, kaa Latvija noverte, bet - visu apkartejo nekustamo ipasumu vertiba un pedeja laika pardosanas cena.
Uzvaras parks ar savu, nezin kapeec, nelabo slavu un atrasanas vietu blakus "Linuzenei", nekad nav bijisi Jelgavnieku iemilota vieta, lai ari Jelgavas kulturas nodala vel vecajos laikos tur ir rikojusi visadus pasakumus - meginajusi to vietu atdzivinaat ar koncertiem -----, bet to vietu Jelgavnieki nemil - tur nav patikamas auras!!!!!!!
Ari zemes apkart villai nav daudz - parka zemes nav daudz -
Pec kadiem kriterijiem banka ir aizdevusi aizdevumu!??
Mulku zeme!

pirms 11 gadiem, 2009.07.07 15:35

micro

Es gan to villu nojauktu - stāv kā tāds bieds jau n-tos gadus! Tai vietā labi iederētos bērnu rotaļu laukums. Jelgavaniekiem no tā būs lielāks labums.

pirms 11 gadiem, 2009.07.07 15:28

Audit

Eladars izdarīja ļoti pareizi! Dzīvoja, kad redzēja ka ziepes briest pārdeva savas daļas, pilnīgi un galīgi pareizi no biznesa viedokļa! Ja jau viņš ir tik slikts, tad kāpēc Agris, kā līdzīpašnieks piekrita šādam uzņēmuma attīstības modelim!

pirms 11 gadiem, 2009.07.07 10:01

ierēdnis

ļoti skaista ēka, tikai vieta nepatīk.

pirms 11 gadiem, 2009.07.07 09:19

Misters X

Sia Baks ir divi īpašnieki.
Nauda un uzdzīvotājs - Eldars Arājs, un smadzenes un reālā darba darītājs - Agris Bajārs.
Nauda nevar bez smadzenēm un savukārt smadzenes nevar bez naudas, taču nauda ir pacēlusi asti un Sia Baks pametusi.
Bija vēl tāda skabarga pakaļā - Eldara sieva Ingrīda, kas bija idejas autors Mega projektiem (Mega Pasta ielā, Mega XL). Līdz ar Eldara notīšanos - loģiski notinās arī Ingrīda.
Nekustamo īpašumu buma laikos abiem kungiem ļoti patika iegādāties dažādus NĪ.
Šis tas tika veiksmīgi pārdots, savukārt šis tas augstākās cenu virsotnes gaidās iestrēga, turklāt jaunais veikals Tonusā tika uzbūvēts ne tajā loģiskākajā laikā, un te nu Jūs redzat rezultātu.
Agris ļoti vēlās Baksi saglabāt, taču nav par ko. Investora meklējumi nevedās.

pirms 11 gadiem, 2009.07.07 07:35

Citas ziņas