VSAA lūdz «GE Money» bankas klientus paziņot par bankas maiņu

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) atgādina, ka cilvēkiem, kuru pabalsti un pensijas pašlaik tiek pārskaitīti uz kontu «GE Money» bankā, steidzami jāinformē VSAA par jaunu kontu citā bankā.

«GE Money» banka ir paziņojusi, ka turpinās sniegt pakalpojumus līdz 20.septembrim ieskaitot, pēc tam pārtrauks iedzīvotāju un uzņēmumu norēķinu kontu apkalpošanu, atgādina VSAA preses sekretāre Iveta Daine.

Līdz 19.septembrim  «GE Money» banka turpina pieņemt VSAA maksājumus un ieskaitīt esošajos klientu kontos. 

«Cilvēki, kuri saņem naudu no Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras «GE Money» bankā atvērtajā kontā, tiek lūgti iespējami ātrāk atvērt jaunu kontu. Jelgavā tādi ir 273, kas, salīdzinot ar dažām citām pilsētām, nav daudz, taču arī viņiem jāpaziņo par jauna konta atvēršanu,» portālu zz.lv informē I.Daine.

Pēc konta atvēršanas jāuzraksta iesniegums ar lūgumu turpmāk visas VSAA izmaksas pārskaitīt uz jauno kontu, iesniegumu var iesniegt jebkurā VSAA nodaļā. Iespējams, ka izvēlētā banka piedāvās pati nogādāt šo iesniegumu VSAA, tomēr jārēķinās, ka tad, ja iesniegums tiks sūtīts pa pastu vai ar jaunās bankas starpniecību, tas aizņems ilgāku laiku, kamēr VSAA saņems un nomainīs informāciju.

Jaunu kontu var atvērt jebkurā bankā. Pensijas vai sociālā nodrošinājuma pabalstu saņēmēji var izvēlēties arī maksājumu piegādi dzīvesvietā, par ko gan būs jāmaksā šī pakalpojuma sniedzējam «Latvijas Pastam» 1,22 lati, šo summu VSAA ieturēs no izmaksājamās pensijas vai pabalsta. Izvēloties šādu izmaksas veidu, jārēķinās, ka var manīties izmaksas datums.

Pievieno komentāru

Citas ziņas