Aicina pieteikties amatnieku un mājražotāju kontaktbiržai

Amatnieki, mājražotāji un citi interesenti aicināti pieteikties 7. Zemgales reģiona Amatnieku un mājražotāju kontaktbiržai, kas Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā (ZRKAC) norisināsies 12. decembrī no pulksten 10 līdz 15.30, stāsta ZRKAC pārstāvis Zintis Buls.

Dalībai kontaktbiržā aicināti pieteikties amatnieki, rokdarbnieki, mājražotāji, līdzi ņemot savus darbus un ražojumus; izejmateriālu tirgotāji un piegādātāji amatniekiem, mājražotājiem; zinātnieki, kuri vēlas sadarboties ar amatniekiem; pašvaldību darbinieki, kuri vēlas atbalstīt savus amatniekus; ikviens interesents.

No pulksten 9.30 līdz 10 dalībnieki iekārtos savu stendu/galdiņu, tad sekos tirdziņš divu stundu garumā, tīklošanās un radošuma balvas “Ideju spogulis 2017” konkursa žūrijas darbs. No pulksten 13 amatnieku un mājražotāju piedāvājums tiks iepazīts kopā ar uzņēmēju Juri Šteinbergu, bet trijos pēcpusdienā tiks pasniegta radošuma balva.

“Satiksimies, lai saņemtu informāciju, veidotu sadarbību, atbalstītu cits citu, rastu jaunas idejas un iespējas!” aicina ZRKAC.

Mājražotāji un amatnieki lūgti pieteikties līdz 8. decembrim pa tālruni 63012155, 63012169 vai e-pastu liga.mikelsone@zrkac.jelgava.lv.

Amatnieku un mājražotāju veikuma cienītāji, oriģinālu dāvanu meklētāji un citi interesenti gaidīti bez pieteikšanās no pulksten 10 līdz 15.30.Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Uzņēmējdarbība