Jelgavā atvērts sestais “top!” veikals 11

Investējot 130 tūkstošus īpašuma iegādē, Jelgavā atvērts sestais veikalu tīkla “top!” veikals, informē tīkla pārstāve Ilze Priedīte. Veikala tirdzniecības zāles platība ir 284 kvadrātmetri, un plānotas 12 darba vietas.

“Vēl šogad šeit atradās pārtikas veikals, kas savu darbību pārtrauca septembrī. Lai nodrošinātu iedzīvotājiem iespēju turpināt iepirkties vietējā piemājas veikalā, pieņēmām lēmumu piedalīties izsolē, lai šo īpašumu iegādātos. Darījām visu, lai pēc iespējas ātrāk tajā varētu atvērt veikalu. Pirms atklāšanas veicām arī kosmētisko remontu, bet tuvākajā nākotnē noteikti plānojam lielākus rekonstrukcijas darbus, tādējādi pielāgojot veikalu gan mūsu pircējiem, gan darbiniekiem,” gandarīti par paveikto stāsta AS “LPB” tirdzniecības direktore Vineta Priedniece.

AS “LPB” ir viens no veiklu tīkla “top!” 20 partneriem, no kuriem Jelgavā darbojas AS “LPB” un SIA “Mārksmens”, kopumā nodrošinot vairāk nekā simt darbavietu. Jaunatvērtais veikals atrodas Kristapa Helmaņa ielā 1 un ir jau sestais veikals Jelgavā ar “top!” zīmolu. “Veikala pircēji īpaši aicināti iegādāties mūsu uzņēmuma Priekulē esošajā ceptuvē ražoto maizi un konditorejas izstrādājumus,” uzsver V.Priedniece.

Veikalu tīkla “top!” mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Ilze Priedīte stāsta: “Šogad veikalu tīklā “top!” ir atvērti 39 veikali visā Latvijā, kas kopskaitā nu jau ir 267. Mūsu partneris AS “LPB” bija tieši tas, kurš 2000. gadā Liepājā atvēra pirmo veikalu “top!”. Esam gandarīti, ka turpinām attīstīties, un lepni, ka esam lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais pārtikas mazumtirdzniecības veikalu tīkls!”

Savā pastāvēšanas laikā AS “LPB” atvēris 12 vietējos veikalus “top!” un 29 “mini top!” visā Latvijā – Liepājā, Aizputē, Grobiņā, Priekulē, Pāvilostā, Vaiņodē, Brocēnos, Bunkā, Cīravā, Dubeņos, Kalvenē, Kazdangā, Krotē, Medzē, Nīcā, Saldū, Vērgalē un Jelgavā.

Veikalu tīkls “top!” ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi “top!” Latvijā šobrīd darbojas 267 pārtikas veikali, no tiem 143 “top!” un 124 “mini top!”, kuri pieder 20 vietējiem uzņēmumiem: SIA “Firma Madara 89”, AS “LPB”, AS “Diāna”, SIA “Lars Limited”, SIA “Gabriēla”, SIA “Dekšņi”, SIA “Mārksmens”, SIA “Madara 93”, SIA “AA & Co”, SIA “Krista-A”, AS “Roga-Agro”, SIA “ESSA”, SIA “G.A.L.”, SIA “Lekon”, SIA “Ogres Prestižs”, SIA “Pārtikas veikalu grupa”, SIA “Oregano”, SIA “SP”, SIA “Palmas-S” un SIA “LM Jūrmala”.

Kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 3500 darbavietu, atbalstot vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā.


Publicitātes foto

Pievieno komentāru

Komentāri 11

Lasītājs

Apsveicu! Tas ir ļoti labi, ka vietējie uzņēmēji nečīkst, bet cīnās un strādā. Lai visiem turpmāk veicas!

pirms 3 gadiem, 2017.11.05 09:54

pop

****ak un vienas miskastes vietaa - naakamaa. triis soljus taalaak ir rimi un maksima , varbuut pop veikals var paartaraukt tirgot 1,5 reizes daargaak to, kas citur par jeedziigu cenu pieejams ???? un nepakojiet produktus pleevee , tie smird. smird taapat kaa viss shitais veikals.

pirms 3 gadiem, 2017.11.05 18:10

pircēja

Nepatīk tur iepirkties, jo tirgo vecas preces.Ļoti jāskatās uz preču realizācijas termiņiem, un cenas ir dārgākas, kā "maksimā" vai "rimčikā", un arī preču klāsts nav plašs.

pirms 3 gadiem, 2017.11.05 20:14

Kārlis

Pārdevējām maksā tikai minimālo, ja arī sanāk virsstundas, kādu aizvietojot, tad tiek noņemtas stundas no nākamo darba dienu rītiem, tā māksājot vienalga minimālo. Krāvēju nav, sievietēm smagās kastes nākas stiept pašām. Bieži augļi uz veikaliem jau no bāzes tiek atvesti pēdējā stadijā. Vadība ekonomē arī uz apsardzes pakalpojumiem, ko veiksmīgi izmanto veikli zaglīši. Uz Ziemassvētkiem vadība katrai pārdevējai dāvā TOP dāvanu karti, par kuru tiek atvilkts no nākamās algas. Tad jautājums - AS LPB ir uzņēmēji vai kretīni?!

pirms 3 gadiem, 2017.11.06 07:17

Tops Netopā

Pēc pieredzes-Lietuvas šosejas TOPS. Tur pērku, ja nu visi striķi trūkst maizi suņiem...esmu nopirkusi pienu ar derīgu realizācijas termiņu saskābušu, akcijas preču bieži vien nav, cenas sajauktas vai vispār nav uzliktas, pārdevējas -labāk neizteikšos...un par visu atbilde ir tāda-prece būs rīt, cenas nav paspējušas izlikt, jo prece tikko saņemta...cenšos izvairīties no TOPIEM.

pirms 3 gadiem, 2017.11.06 10:08

Pircējs no Helmaņa ielas

Nav ko lepoties šim veikalam! Preces dārgākas , konditorija no Priekules !? Līdz šim konditorijas izstrādājumi tika gatavoti šajā veikalā( OTTO) ļoti plašā sortimentā un izcilas kvalitātes.Kamēr varu paiet eju uz Rimi vai Maximu.

pirms 3 gadiem, 2017.11.06 16:51

Feina veikalu ķēde

3/4 pudeļu, 1/4 pārējais.

pirms 3 gadiem, 2017.11.07 16:53

Dudu

Arī Satiksmes ielas Tops ir baiss, augļi bojāti, preces dārgas....

pirms 3 gadiem, 2017.11.09 21:49

dv

Vajprats ne vaikals! Maizi svaigu te nenopirkt,gandriz katru dienu stav pilni lielie iepirkuma rati ar maizi kura beidzies termins!!!Smalkmaizes vevas sakaltusas! Pat galai nocenojums,vemiens iet klat vitrinai! Pleckas saceptas kulinarija saucas ..No kura laika cilveks drikst partika lietot galu kurai termins cauri!????FUJ ,NE VEIKALS! Pirmajas dienas bija redzami darbinieki no bijusa Otto ,uz sodienu visi aizbegusi! Paskaidrojat kada vella pec sito izgaztuvi TE ATVERA????

pirms 3 gadiem, 2017.11.16 10:15

dv

Bus jauzsak visas vecas preces un nebusanas forografet un izlikt te vai internetta!!! Mes Kristapa-Helmana ielas Topu negribam ,lai vacas prom!!! Parakstus atri varam savakt , pieradijumus tapat !!!

pirms 3 gadiem, 2017.11.16 10:21

Uzņēmējdarbība