Jelgavnieces radīti produkti iekaro Turciju un Latviju (FOTO) 5

Skaidrīte Dzene sevi vēl joprojām sauc par jelgavnieci. Tiesa, pēdējos gadus viņa vairāk dzīvo Turcijā nekā Latvijā, taču ar lepnumu par savu valsti arī turienes pircējiem piedāvā iegādāties dabīgās kosmētikas līdzekļus, cenšoties tos tirgot divās valstīs vienlaicīgi. Viņas izveidotais uzņēmums “Anne Nature” pircējiem piedāvā kosmētikas līdzekļu sēriju, kas nodrošina ādas un matu kopšanas pamatvajadzības visai ģimenei.

– Kā radās ideja tieši par kosmētikas ražošanu?

Es jau ilgus gadus esmu dabīgās kosmētikas fane. Sanāca tā, ka dzīve mani aizveda uz Turciju, un tieši tas savā ziņā kalpoja par iemeslu šāda uzņēmuma dibināšanai. Turcijā es nevarēju lietot tos pašus dabīgos produktus, ko šeit, jo tie tur nebija pieejami. Turcijā esmu jau astoņus gadus un tagad, protams, zinu, ka dažas firmas arī aptuveni tikpat ilgu laiku tur ražo dabīgo kosmētiku. Tolaik, sākot dzīvot pilnīgi svešā pilsētā, es kosmētiku sev pamatā vedu no Latvijas. Bija dažādas idejas, piemēram, par kāda ražotāja franšīzi. Galu galā nonācu līdz idejai ražot pašai, bet tobrīd nebija ne laika, ne naudas, lai to īstenotu.


Foto: Raitis Puriņš. Visu interviju lasiet 17. augusta “Zemgales Ziņās”
Pievieno komentāru

Komentāri 5

Es

Prieks, ka Latvijas vārds izskan pasaulē.
Lieliski produkti, lietojam visa ģimene.

pirms 3 gadiem, 2017.08.18 08:39

Iegadāties var.

Iegādāties var:
Jelgavā
https://www.annenature.com/lv/ (interneta veikals)
DB daba veikalā.

Rīgā
Studija Pienne
Idille

pirms 3 gadiem, 2017.08.18 17:19

iekaro

labi ka turcija par sho drankji neko nezin... jauno kjiimikju pulcinjsh,,, mosh labaak putot palmu ellju taa lai majoneeze sanaak ? tuudalzemee buus vieglaak kaadam iesmeereet ...

pirms 3 gadiem, 2017.08.19 22:10

Ivars

iekaro, žultu atvēmi, labāk palika?

pirms 3 gadiem, 2017.08.20 17:56

Uzņēmējdarbība