Lai piesaistītu klientus, visi piedāvā plašas lojalitātes akcijas 2

Starp lielākajiem nodokļu maksātājiem Zemgales Plānošanas reģionā ne pirmo gadu iekļūst arī mūspuses uzņēmums “Astarte-Nafta”, kas naftas produktu mazumtirdzniecībā un vairumtirdzniecībā strādā kopš 1991. gada. Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Ojārs Karčevskis un arī Latvijas Degvielas tirgotāju asociācijas padomes priekšsēdētājs sarunā ar “Ziņām” stāsta par situāciju degvielas tirgū Latvijā un uzņēmējdarbības aktualitātēm šajā jomā.

– Esat Latvijas Degvielas tirgotāju asociācijas padomes priekšsēdētājs. Ar ko nodarbojas šāda asociācija, kas ir tās uzdevumi?

Galvenais asociācijas uzdevums ir nepieļaut kontrabandu, ēnu ekonomiku un darboties tā, lai likumdošana veicinātu, nevis bremzētu degvielas tirgu. Piemēram, pēdējā laikā aktīvi runājam par to, ka nedrīkst pacelt akcīzes nodokli tikai Latvijā, tam jānotiek sinhroni ar Lietuvu. Pretējā gadījumā gan pārvadātāji, gan pierobežas iedzīvotāji brauks uz Lietuvu, tātad akcīzes nodokli pildīs Lietuvas, nevis Latvijas budžetā.


Foto: Raitis Puriņš. Visu interviju lasiet 30. novembra “Zemgales Ziņās”

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Tas pats Jānis

Pats godīgākais un pareizākais cilvēks uz planētas nu ir tapis mums redzams.
Degvielas tirgotāji latvijā vispār ir zelta cilvēki ar kristāltīru sirdsapziņu un plašu sirdi, kas gatava katram palīdzēt (par noteiktu samaksu, protams)

pirms 3 gadiem, 2017.12.05 17:41

Uzņēmējdarbība