Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Linas Agro Group” Ozolniekos cels lauksaimniecības tirdzniecības un pakalpojumu centru 2

Lietuvas lauksaimniecības investīciju holdings “Linas Agro Group” Ozolniekos cels lauksaimniecības tirdzniecības un pakalpojumu centru 3300 kvadrātmetru platībā.

Šādu centru pēc “Linas Agro Group” pasūtījuma par aptuveni 4,8 miljoniem eiro, ierēķinot pievienotās vērtības nodokli (PVN), būvēs viens no Lietuvas lielākajiem celtniecības uzņēmumiem “Panevėžio statybos trestas” (PST).

Kā ziņu aģentūrai BNS norādījusi “Linas Agro” Mārketinga nodaļas vadītāja Daiva Kizerskiene, centrs būs paredzēts divām šā holdinga meitassabiedrībām Latvijā – “Dotnuva Baltic” un “Linas Agro”.

“Vienā modernā ēkā būs gan tirdzniecības daļa, kur tiks tirgotas sēklas, mēslojums, ķimikālijas, gan tehnikas daļa, kurā atradīsies traktoru un citas tehnikas ekspozīcija, servisa zāles un rezerves daļu noliktavas,” viņa stāstījusi.

Kā paziņojis PST, septembra nogalē tas ar “Linas Agro” parakstījis attiecīgu līgumu par 3,5 miljoniem eiro, nerēķinot PVN. Būvdarbus plānots pabeigt nākamā gada jūnijā.

Pēc Kizerskienes teiktā, vēl aptuveni pusmiljonu eiro paredzēts atvēlēt iekārtām, mēbelēm un citām vajadzībām, tādēļ projekta kopējā vērtība, nerēķinot PVN, sasniegs aptuveni četrus miljonus eiro.

“Linas Agro Group” ieņēmumi pagājušajā finanšu gadā bija 634,242 miljoni eiro jeb par 1,7 procentiem mazāk nekā iepriekšējā finanšu gadā, bet grupas tīrā peļņa šai laikā sarukusi par 7,8 procentiem – līdz 7,749 miljoniem eiro.

Saskaņā ar datiem par jūnija beigām, 69,15 procentu “Linas Agro Group” akciju piederēja Dānijas kompānijai “Akola”, vēl 10,73 procentu – Darjum Zubam un 2,81 procents – “Swedbank” Igaunijas klientiem. Jūnija beigās grupā strādāja 2199 darbinieki, kamēr 2017. gada nogalē darbinieku skaits šai kompānijā bija 2217.

2013. gadā “Linas Agro Group” par 12,5 miljoniem eiro Latvijā iegādājās četrus putnkopības uzņēmumus – 87 procentus putnu fabrikas “Ķekava” daļu, 100 procentus “Broileks”, 100 procentu “Cerova” un 100 procentu “Lielzeltiņu” akciju. “Linas Agro Group” akcijas kotē Viļņas biržas oficiālajā sarakstā.


Foto: rapsim.lv

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Essa

Mja...diez kam un ko tirgos. Dobeles un Tukuma novadu auglīgajās zemēs ielies betonu vēja ģeneratoriem, un viss vējam....

pirms gada, 2018.10.08 09:41

pārmaiņas Ozolniekos

Ozolnieki strauji attīstās. Prieks, ka komunisti Ainārs, Baranovskis, Lecis, Rozītis un citi ir patriekti no domes, bet viņu pakalpiņi no ZZS sēž dziļā opozīcijā Ozīšos.

pirms gada, 2018.10.16 07:31

Uzņēmējdarbība