Nākamnedēļ plānots sākt ražošanu jaunajā šokolādes fabrikā Jelgavā 6

Nākamajā nedēļā ražošanu varētu sākt SIA "Chocolette Confectionary" šokolādes fabrika Jelgavā, aģentūrai LETA vakar notikušajā Vakanču gadatirgū pavēstīja uzņēmuma personāla speciāliste Anta Sergejeva.

Topošās ražotnes pārstāve klāstīja, ka uzņēmumam pasākumā neizdevās aizpildīt divas apsargu vakances, lai arī bija cerības, ka darba meklētāju šajā jomā būs daudz.

Lielākoties fabrikas štats jau ir nokomplektēts, taču jau pašlaik tiek plānoti paplašināšanās darbi, piemēram, noliktavas izbūve, kad būs nepieciešami papildu darbinieki. Lai piesaistītu dažu jomu speciālistus, SIA "Chocolette Confectionary" gatavojas pārskatīt arī atalgojuma politiku.

Nākamajā nedēļā fabrika varētu sākt ražošanu, bet oficiālā ražotnes atklāšana plānota oktobrī.

Jau vēstīts, ka topošajā SIA "Chocolette Confectionary" šokolādes fabrikā Jelgavā līdz šā gada beigām ieguldītās investīcijas būs vairāk nekā desmit miljoni eiro.

Rūpnīcā plānots ražot šokolādi "RED" bez cukura ar pazeminātu enerģētisko vērtību, tādējādi iekarojot jaunu salduma kategorijas nišu. Šokolādi plānots realizēt galvenokārt Baltijā, lielākajos Eiropas tirgos, kā arī Lielbritānijā, Skandināvijā, Āzijā un ASV.

Jelgavas tehnikuma telpās norisinājās Nodarbinātības valsts aģentūras rīkotais Vakanču gadatirgus, kurā darba meklētājiem bija pieejamas vairāk nekā 350 brīvās darba vietas.


Foto: no interneta resursiem

Pievieno komentāru

Komentāri 6

nodokle

Bet vai kāds neteica, ka šī firma reģistrēta Ofšorā?

pirms 3 gadiem, 2017.09.13 13:02

Kipra

Labrīt, tautumeit. Kipra jau gadus 6-7 kā ļauj ES piekļūt visiem uzņēmumu datiem. Pēc tā saucamās Kipras finanšu krīzes, ES piekrita glābt Kipru apmaiņā pret informācijas apmaiņu un atslepenošanu. Kipra vairs nav ofšors.
un pat ja būtu, ko darīt, ja Latvijā VID čakarē visus, pat tos, kas labiem mērķiem un cenšas visu legāli un neko neslēpj?

pirms 3 gadiem, 2017.09.13 14:10

zv

Un protams atrodas atkal ellē ratā, ka cilvēkam problēmas ar nokļūšanu tur strādāt...

pirms 3 gadiem, 2017.09.13 22:20

strādnieks

"elle rātā"? Aviācijas iela ir Ellē ratā? tu laikam neesi dzīvojis un strādājis Rīgā. Aviācijas ielā gan autobusi kursē, gan ar velo var nokļūt bez problēmām un ar auto vispār no jebkuras Jelgavas malas var nokļūt 15 minūtēs.
Kā sacīt sliktam dejotājam arī olas traucē. tā, ka vari sēdēt uz sava dīvāna un pārtikt no pabalstiem.

pirms 3 gadiem, 2017.09.14 12:37

Juris

Tiku nosūtījis savu SV uz apsarga vakanci. Rezultāts = 0. It kā visas sludinājuma prasības izpildītas, bet... Vismaz atbildēt jau nu varēja.

pirms 3 gadiem, 2017.09.28 09:47

jons

Kurā tieši nedēļā tā šokolādes ražotne tiks atklāta?

pirms 3 gadiem, 2017.10.06 10:51

Uzņēmējdarbība