Pieredze ēdināšanas uzņēmumā noder arī alumīnija konstrukciju ražošanā (FOTO) 8

Jelgavas novada pašvaldībā maijā notikušajā konkursa “Jelgavas novada Uzņēmēju gada balva” apbalvošanā nominācijā “Gada ražotājs” par labāko atzina SIA “ABSystems” no Kalnciema pagasta. Uzņēmums Kalnciemā jau četrus gadus specializējas alumīnija konstrukciju ražošanā.

“ABSystems” lepojas ar nesen pabeigtu viesnīcu Oslo, skolas jaunbūvi Ķelnē, ekskluzīviem projektiem Anglijas privātmāju rajonos, tepat Latvijā – ar Siguldas sporta kompleksu. Vairāk par paveikto un iecerēm sarunā ar “Ziņām” stāsta uzņēmuma īpašnieks Kārlis Roznieks.

– Cik sen “ABSystems” atrodas Kalnciemā?
Kopš 2013. gada aprīļa. Tā bija pamesta ēka, kurā kādreiz, ja nemaldos, bija plānots izveidot kinoteātri.

– Kāpēc tieši Kalnciems kā uzņēmuma mītnes vieta?
Vietu neizvēlējos es. Uzņēmumu iegādājos pagājušā gada jūlijā. Izšķīros to pirkt, jo uzņēmums bija kompakts un pārvaldāms, netālu no Rīgas (pats esmu rīdzinieks). Mani uzrunāja iepriekšējā īpašnieka pieeja. Pirms tam septiņus gadus biju vadītājs tādā pašā, tikai krietni lielākā ražošanas uzņēmumā – “Skonto Plan”.


Foto: Raitis Puriņš. Visu interviju lasiet 8. jūnija “Zemgales Ziņās”

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Quist

Karlim dzeguze sen ir pametusi ligzdu..jau 4 gadus ABsystems ir pilnigi piekaast uz ceha stradniekiem,darbagaldi un instrumenti pilnigi zem pedejas darba droshibas..4-5 brivpratigie rauj pakalu lai nopelnitu naudinju 15 ofisa zurkam,tadus ceha ve4us aizlaida prom-kauns..Kupris laikaa uzsita gaisaa to zurku buudu;);)

pirms 3 gadiem, 2017.06.08 21:50

:)

Pilnigi piekritu. Uzsist gaisa to budu. :))))

pirms 3 gadiem, 2017.06.13 22:14

Eduards

Fasāde reprezentabla, telpas dizainīgi un moderni iekārtotas, iekārtas līmenī, uzņēmumā strādā smaidīgi jaunieši, pasūtījumi tiek sniegti ārzemēs - labākais “Gada ražotājs” Jelgavas novadā izvelēts godam!
Būtu Latvijā vairā šādu uzņēmumu, tad mūsu māsiņas un bāleliņi mazāk skrietu pa pasauli laimi meklēdami (uz mūžiem un ar bērnirem) ieklupdami sēņu (ogu) lasīšanas, vistu dīrāšanas utml. „zelta bedrēs”.
Lai veicas, ripo, lido ABSYSTEMS mūsu laikmetam atbilstošiem tempiem!

pirms 3 gadiem, 2017.06.13 13:20

Quist

Jautajums Eduardam,kaa vari rakstit ka iekaartas limeni??tu kadreiz pie kada darba galda esi stradajis??tur viss uz punkiem turas jau sen,bez nerviem var palikt..Un tas ir diemzel tas kas liek iet prom ceha stradniekiem..

pirms 3 gadiem, 2017.06.13 22:21

bijušais

Smaidīgi jaunieši,kuri algu nesaņem(lai neaizmuktu šad un tad kaut ko atmet).valstij nodokļu parāds 112 štukas , apakšniekiem arī parādā ne mazās summas-nu ļoti plaukstošss uzņēmums.Var jau sevi slavēt, bet nozarē šos ''fruktus'' atpazīst ne jau kā labu piemēru.

pirms 3 gadiem, 2017.08.21 11:41

bijušais

Gada ražotājam Jelgavas novadā kirdik-arī nopirktais tituls nepalīdzēja.Nevajag mazajā Latvijā citiem kabatā ****-ilgtermiņā neatmaksājās.

pirms 3 gadiem, 2017.12.14 16:57

Oto

Interesanti, kā tiek vērtēts šis uzņēmums? Kādi ir kritēriji, lai kļūtu par "gada ražotāju"?

pirms 3 gadiem, 2018.04.04 20:10

Uzņēmējdarbība