Aicina pieteikties semināram "Izzini melanomu!"

Ir sākusies pieteikšanās izglītojošiem semināriem par melanomu to profesiju pārstāvjiem, kas ikdienā ir ciešā saskarē ar cilvēku ķermeni. Bezmaksas seminārs notiks arī Jelgavā, 22. augustā viesnīcas "Zemgale" konferenču zālē, informē melanomas pacientu atbalsta biedrība "Soli priekšā melanomai".

22. augustā uz semināru Jelgavā viesnīcas "Zemgale" konferenču zālē Skautu ielā 2 tiek gaidīti masieri, podologi, skaistumkopšanas speciālisti, medmāsas, fizioterapeiti, frizieri, manikīra un pedikīra meistari, fitnesa treneri, deju skolotāji, peldēšanas treneri, sociālie darbinieki un citu profesiju pārstāvji, kas ikdienā savā profesionālajā darbībā biežāk kā citi saskaras ar cilvēku ķermeņiem. Melanomas savlaicīgai atklāšanai ir īpaši liela nozīme – tas ir ādas vēzis, kas attīstās strauji un agresīvi. Semināros iegūtās zināšanas un prasmes veicinās agrīnu melanomas diagnostiku, sadarbojoties dažādām sabiedrības grupām. 

Semināra programma:

12.00-12.30: "Melanomas aktualitāte sabiedrībā" (biedrības vadītāja Olga Valciņa);

12.30-13.15: "Melanoma kā saslimšana" (Dermatologs Raimonds Karls);

13.15-13.55: "Melanoma un psihe" (Psiholoģe Jolanta Lamstere);

13.55-14.05: Pacienta stāsts;

14.05-14.30: Jautājumi, diskusijas, noslēgums.

Norises vietā dalībnieki varēs saņemt šim projektam izveidotu informatīvu bukletu "Izzini melanomu!". Dalība seminārā ir bez maksas, tomēr pulcēšanās ierobežojumu dēļ dalībnieku skaits tajā ir ierobežots, tādēļ interesenti aicināti pieteikties laicīgi. Reģistrācijas anketa pieejama ŠEITTālrunis uzziņām – 27883443.

 

Foto : biedrība "Soli priekšā melanomai"

Pievieno komentāru

Dzīvesstils