Aptvert dzīves “kāpēc”, lai tiktu galā ar katru “kā”

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) 16. septembrī pulksten 17.30 aicina uz pirmo iepazīšanās nodarbību, lai komplektētu jaunu grupu Biogrāfijas analīzes metodē, informē ZRKAC.

Biogrāfijas analīze ir viena no karjeras konsultēšanas metodēm, kas sastāv no 37 uzdevumiem, kas ir sadalīti 7 grupās. Metodiku veido jautājumu bloki, kuru uzdevums ir palīdzēt saprast un spēt atbildēt uz jautājumu, kas es esmu, un, kāda ir mana pašreizējā situācija.

Sevī jārod atbildes uz to, kāpēc esmu tāds, kāds esmu, kas to ir ietekmējis? Ko es gribu, ko grasos darīt? Metodikā ir iekļauta teorija un radošie uzdevumi - zīmēšana un darbs ar mālu. Nobeigumā ir jāizstrādā karjeras vai rīcības plāns, kur jauniegūtās zināšanas jārealizē dzīvē.

 Biogrāfijas analīze rosina pārdomāt dzīves un darba pieredzi, apsvērt veidus, kā varētu dzīvot nākotnē un apzināti pieņemt lēmumus par savu tālāko dzīvi. Dažas no atziņām, ko pauda Biogrāfijas analīzes metodes dalībnieki par to, kāds ir bijis viņu ieguvums:

guvu izpratni par to, kāpēc un kā dzīvē notiek tas, kas notiek ;

spēju pamatot savas izvēles un apstiprināt pieņemtos lēmumus;

atklāju sevi no jauna, jautājumi, ko sev uzdodam ir mūsu dzinējspēks un pārveides avots vienlaicīgi;

sapratu, ka svarīga ir darbība, taču tai jābūt dabiskai, pēc principa, soli pa solim.

Ja vēlies labāk izprast sevi un savu dzīvi, piesakies! Nodarbības ir bez maksas. Pieteikšanās un informācija pa tālruni 63012163, 29543600, rakstot e-pastā: liga.damberga@zrkac.jelgava.lv vai www.zrkac.lv.

Foto: ZRKAC

Pievieno komentāru

Dzīvesstils