Diskusijā eksperti spriedīs par emocionālo labklājību darbavietās

Darbā mēs pavadām ļoti lielu daļu savas dzīves. Tāpēc ir īpaši svarīgi, lai mēs tur justos labi, un darbs mums dotu ne tikai materiālo, bet arī garīgo pienesumu. Lai izprastu, cik liela nozīme darbavietās ir emocionālajai labklājībai, un ko par to domā gan darba devēji, gan darba ņēmēji, šodien diskusijā eksperti spriedīs par emocionālo labklājību darbavietās, informēja diskusijas pārstāvji. 

Sociālais projekts "Parunāsim?" un uzņēmums "Rimi" pulksten 16 organizēs speciālistu diskusiju "Kā rūpēties par darbinieku emocionālo labklājību?", ko ikvienam interesentam būs iespēja vērot tiešraidē.

Diskusijā spriedīs, kāpēc darbinieku emocionālā labklājība ir nozīmīga, kā rūpēties par savu darbinieku emocionālo veselību un labklājību lielos uzņēmumos, kā būt sociāli atbildīgam un vienlaikus rūpēties par saviem darbiniekiem. Diskusijas piedalīsies ne tikai speciālisti, bet arī darba ņēmēji un darba devēji, lai apskatītu tēmu no abām pusēm.

Diskusijā piedalīsies biedrības "Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts" valdes locekle Dace Helmane, mazumtirgotāja "Rimi Latvia" personāla vadītāja Gundega Kirilka, transformācijas trenere Sigita Pildava, zvanu servisa centra "Sonido" īpašniece Inga Muižniece, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigādes vadītājs un neatliekamās medicīnas ārsta palīgs Alvis Osmanis un Valsts meža dienesta personāldaļas vadītāja Inita Avotiņa.

Diskusijai būs iespējams sekot līdzi ziņu portālā "Delfi" un "Sonido" "Facebook" lapā.

Foto: publicitātes


Pievieno komentāru

Dzīvesstils