Emocionālās inteliģences attīstīšana bērnam 2

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā (ZRKAC) 11. martā pulksten 18 notiks bezmaksas semināru cikla “Gudro vecāku skola” nodarbība – “Kā attīstīt bērnā emocionālo inteliģenci?” Lektore- Aina Poiša, ģimenes psihoterapeite. Seminārā tiks runāts par to kā palīdzēt bērnam izkopt sevī emocionālo inteliģenci: mācīties atpazīt savas emocijas, izzināt to cēloņus, uzņemties atbildību par savu uzvedību, veidot sevī empātiju, līdzjūtību. Tiks apspriests arī tas, kāda loma ir psiholoģiskajam klimatam ģimenē, jo vecāku prasmes balstās uz savas pagātnes izprašanu, līdzjūtīgu domāšanu, kā arī pārliecību par savām spējām veidot saikni ar bērnu un piemērotu stratēģiju izvēli uzvedības koriģēšanā, informē ZRKAC.

Obligāta iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni: 63012159, 63082101, 29222737 vai e – pastā: astra.vanaga@zrkac.jelgava.lv. Vietu skaits ir ierobežots.

Semināru cikls notiek projekta „Kompleksu veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Jelgavas pilsētā, I kārta” ietvaros.

ZRKAC piedāvā bezmaksas semināru ciklu “Gudro vecāku skola” vecākiem, audžuvecākiem, auklēm un visiem, kuri audzina sākumskolas vecuma bērnus. Semināru ciklā vecākiem ir iespēja tikties ar pieredzes bagātiem bērnu psihologiem, ārstiem un bērnu attīstības speciālistiem, lai rastu atbildes un praktiskus risinājumus ļoti konkrētos bērna audzināšanas un attīstības jautājumos.

 

Foto: ZRKAC

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Jānis

"emocionālā inteliģence", skumji, ka latviešiem vairs nav savu vārdu, lai runātu par tik svarīgām lietām. Ejam prūšu izieto ceļu no savas valodas uz jaukto valodu, tad vācu valodu, mēs, laikam uz angļu valodu. Sīkāk par "jaukto valodu" - Vikipēdija, prūši, Asimilācija un izmiršana.

pirms 12 mēnešiem, 2020.03.17 18:58

Pēteris

latviski šie semināri varētu saukties "Kā izvairīties no citu ap****anas", dažam tas varētu būt saprotamāk. Bet tas, protams, nemaina lietas būtību.

pirms 8 mēnešiem, 2020.07.17 10:35

Dzīvesstils