Jelgavā atjauno psihoemocionālā atbalsta tālruni

Jelgavas Sociālo lietu pārvalde ārkārtējās situācijas laikā atjaunojusi psihoemocionālā atbalsta tālruni 29383535, pa kuru zvanot jelgavniekiem ir iespēja saņemt psihologa atbalstu ārpus darba laika – katru dienu, izņemot svētdienas, no pulksten 17 līdz 22, informē Jelgavas pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Pavasarī, kad valstī pirmo reizi bija izsludināta ārkārtējā situācija saistībā ar Covid-19 pandēmiju, iespēju sazināties ar psihologu pa tālruni psihoemocionālā atbalsta saņemšanai izmantoja 34 iedzīvotāji. Vērojot arī šobrīd valdošo spriedzi sabiedrībā un ģimenēs, Jelgavas Sociālo lietu pārvalde radusi iespēju atjaunot psihoemocionālā atbalsta tālruņa darbību uz ārkārtējās situācijas laiku, un tas sāk darboties jau šodien, 23. novembrī, pulksten 17. 

Pārējās dienās pēc pulksten 22, kā arī svētdienās iedzīvotāji pēc psihoemocionālās palīdzības aicināti vērsties, zvanot pa citiem atbalsta tālruņiem: krīžu un konsultāciju centra "Skalbes" diennakts krīzes tālruņi emocionālajam un psiholoģiskajam atbalstam – 67222922 (LMT), 27722292 ("Bite'); Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas Bērnu un pusaudžu uzticības tālrunis – 116111. 

Foto: pixabay.com

Pievieno komentāru

Dzīvesstils