Meklē Latvijas iedvesmojošāko personību

Skolēni no Jelgavas pilsētas un novada aicināti piedalīties projekta “Panākumu Universitāte” rīkotajā aptaujā un iesūtīt savu versiju par to, kura personība Latvijā, viņuprāt, ir visiedvesmojošākā un kāpēc. Skolēnu ieteikumi tiks gaidīti līdz 1. jūnijam. Personības, kuras skolēni savos ieteikumos būs minējuši visbiežāk, tiks uzrunātas un aicinātas iesaistīties projektā, lai dalītos savās zināšanās un pieredzē, informē projekta “Panākumu Universitāte” pārstāve Kristiāna Meškauska.

Projekta “Panākumu Universitāte” ietvaros katru mēnesi skolēni no visas Latvijas tiekas ar dažādām personībām, kuri dalās savos pieredzes stāstos, iedvesmojot jauniešus būt uzņēmīgiem, mērķtiecīgiem un piepildīt savas ieceres. Projekts darbojas jau desmit gadus un šajā laikā jaunieši tikušies ar vairāk nekā 250 iedvesmojošiem lektoriem. Gatavojoties jaunajai 2020./2021. mācību gada sezonai, organizatori aicina skolēnus dalīties savos ieteikumos un veidot projekta programmu kopīgi.

“Desmit gadu laikā ar skolēniem tikušies gan mūziķi, gan uzņēmēji, gan politiķi, TV personības, prezidenti un daudzi citi. Katrs stāsts, katra cilvēka sasniegumi, veiksmes un neveiksmes mudina skolēnus aizdomāties par to, kā iespējams gūt panākumus. Tas ir būtiskākais projekta mērķis – iedvesmot un motivēt, tāpēc šogad vēlamies no pašiem skolēniem uzzināt, kas viņus iedvesmo,“ stāsta projekta “Panākumu Universitāte” izveidotāja Ilze Kalniņa-Dauga.

Skolēni aicināti iesūtīt, viņuprāt, iedvesmojošākās personības līdz 1. jūnijam, rakstot uz e-pastu info@panakumuuniversitate.lv vai nosūtot ziņu projekta “Facebook” lapā (https://www.facebook.com/panakumuuniversitate/), norādot, kāpēc tieši šīs personības lekcija būtu ļoti vērtīga. Desmit no visiem ideju iesūtītājiem saņems balvas no projekta “Panākumu Universitāte”.

Foto: publicitātes

 

Pievieno komentāru

Dzīvesstils