TOP 5 radošas idejas, kā mājas apstākļos nosvinēt Lieldienas

Daudzi groza galvas, kā #Paliecmājās periodā nosvinēt Lieldienas un attālināti sveikt savus mīļos. Piedāvājam TOP 5 idejas interesantiem, jautriem un izdomas bagātiem pavasara svētkiem.

Svētku apģērbs un mājas dekori

Svinot Lieldienas mājās, neaizmirstiet radīt svētku noskaņu visapkārt. Izrotā ne tikai Lieldienu olas, bet arī vidi - salasi bērza zariņus, ievieto tos vāzē un iekarini tajos svētku rotājumus. Ja rotājumi nav iepriekš iegādāti, nekas, nododies rokdarbiem un veido tos kopā ar visiem mājiniekiem. Jūs varat izgatavot arī lielākas Lieldienu vītnes un ar tām izrotājot mājas pagalmu vai balkonu.

Klājot svētku galdu, izmantojiet pavasara vēstnešus – izplaukušus koku zariņus, narcises, sniegpulkstenīšus. Minimālistisks dažādu zaļumu pušķītis, kas novietots blakus katram šķīvim, ne tikai rotās galdu, bet arī sniegs pacilājošu noskaņu. Svarīgi! Neaizmirstiet atstāt pidžamas un ikdienas apģērbu skapī - ģērbieties skaistākajā pavasara kleitā, uzvelciet savu iecienīto kreklu un jaunās kurpes!

Tiešsaistes pusdienas ar ģimeni

Tā kā šīs Lieldienas ir citādākas nekā parasti un nav ieteicams doties ciemos vai uzņemt ciemiņus, organizējiet netradicionālas virtuālās Lieldienu pusdienas, sazinoties tiešsaistē. To var izdarīt, izmantojot dažādas tērzēšanas platformas kā piemēram WhatsApp vai Skype. Vienkārši piezvaniet savai ģimenei un dalieties svētku priekā. Video tērzēšanas laikā jūs varat izvēlēties visskaistāk krāsoto olu un dalīties iespaidos par to, kā jums izdevās sagatavoties svinēšanai.

 Lieldienu cienasts

Ja vēlaties pārsteigt savus mīļos vai draugus, tos ar kuriem šogad nevarējāt kopā svinēt Lieldienas, nosūtiet viņiem gardu pārsteigumu. Kūkas, deserti, picas, pastas un pat šašliks pa tiešo no restorāna - viss, kas jums jādara, ir jāizvēlas to, kas jūsu mīļajiem patiktu visvairāk. Bet ja saldumi un cienasti tomēr nav aktuāli, jūs vienmēr varat pārsteigt savus tuvākos ar iespaidu dāvanām – omei un opim pa žurnālu abonementam, māsai ar vīru - aizraujošus tiešsaistes kursus, mazajiem rakariem - saldumu grozu.

Lieldienu apsveikuma kartiņas

Vai atceraties, kā kādreiz sazinājāmies un viens otru sveicām ar vēstulēm un pastkartēm? Pa kādai noteikti vēl glabājas plauktos. Ieprieciniet savus mīļos, nosūtot viņiem paša veidotu pastkarti – ierakstiet novēlējumu, pasakiet paldies vai vienkārši apsveic ar pavasara iestāšanos. Ar roku rakstītam vārdam visos laikos ir bijusi zelta vērte.

 Lieldienu zaķa paslēptās dāvanas

Ja jūs dzīvojat mājā ar privātu pagalmu – lieliski! Rīkojiet svētku aktivitātes un Lieldienu spēles svaigā gaisā.  Bērni vienmēr mīl pārsteigumus, tāpēc paslēpiet pagalmā dažādas mazas dāvaniņas un ļaujiet viņiem tos atrast pašiem. Sastādiet Lieldienu zaķa noslēpumu karti! Ja mājas ar pagalmu diemžēl nav, nekas – olu un dāvanu meklēšanu rīkojiet arī dzīvoklī. Un atceramies -  svētki mājo mūsos!

Foto: publicitātes

Pievieno komentāru

Dzīvesstils