VBTAI tiešraidē informēs par psihoemocionālās palīdzības un atbalsta iespējām ģimenēm, kurās aug pusaudži

Šodien pulksten 10 Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) rīkos kārtējo tiešsaistes translāciju, kurā eksperti informēs vecākus par psihoemocionālās palīdzības un atbalsta iespējām ģimenēm ārkārtējās situācijas laikā, aģentūru LETA informēja inspekcijas pārstāvis Taivo Trams.

Pirmā šāda veida tiešraides translācija notika 8.aprīlī, bet šoreiz īpaša vērība tiks pievērsta ģimenēm, kurās aug pusaudži, un problēmām, kas saistītas ar to ilgstošu uzturēšanos pašizolācijas un ierobežotas socializēšanās apstākļos.

Translācijā piedalīsies psihoterapeite Laura Valaine, kura stāstīs par pusaudžu uzvedības izpausmēm un īpatnībām krīzes apstākļos un par to, kā rīkoties vecākiem. Savukārt psiholoģe Vineta Laizāne klāstīs par vecākiem pieejamajiem psihoemocionālajiem resursiem pilnas vai daļējas pašizolācijas apstākļos. Translācijā piedalīsies arī komiķis, mūziķis un influenceris Edgars Bāliņš.

Translācija būs vērojama inspekcijas un aģentūras LETA mājaslapā, kā arī Labklājības ministrijas un VBTAI "Facebook" kanālos.

Pasākuma paredzamais ilgums - viena stunda.

Foto: pixabay.com

Pievieno komentāru

Dzīvesstils