Zēnu sarunas par pieaugšanu ar ārsti Karlīnu Elksni

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā (ZRKAC) 20. februārī notiks Veselības studijas ģimenes labsajūtai bezmaksas nodarbība – “Sarunas par pieaugšanu ar zēniem un zēnu vecākiem”. Sarunas vadīs ārste Karlīna Elksne, informē ZRKAC.

Pulksten 16 ZRKAC uz sarunu aicina zēnus vecumā no 13 līdz 15 gadiem. Kopīgā sarunā ar K. Elksni tiks runāts veselību, seksualitāti un attiecībām.

Pulksten 17.30 uz sarunu aicina zēnu vecākus, lai kopā ar eksperti pārrunātu vecākiem aktuālus jautājumus – kā runāt ar dēlu par seksuālo un emocionālo veselību, par attiecību veidošanu, par vecāku piemēru pusaudžu veselīgas attīstības veidošanā. Kādi jautājumi zēnus varētu interesēt, kādas varētu būt vecāku iespējamās atbildes.

Obligāta iepriekšēja pieteikšanās pa tālr.: 63012159, 63082101, 29222737 vai e – pastā: astra.vanaga@zrkac.jelgava.lv. Vietu skaits ir ierobežots.

Nodarbību cikls “Veselības studijas ģimenes labsajūtai” notiek projekta „Kompleksu veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Jelgavas pilsētā, I kārta" ietvaros.

 

Foto: pixabay.com

Pievieno komentāru

Dzīvesstils