ZRKAC piedāvā metodes darbam ar skolēniem Karjeras nedēļā

Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā (ZRKAC) ir izstrādāta metodika Karjeras nedēļai, lai veicinātu karjeras integrēšanu pilnveidotajā mācību saturā un pieejā. Mācību materiāla mērķis ir rosināt mācību priekšmeta skolotājus iesaistīties karjeras izglītībā un rosināt skolēnus domāt par zināšanu un prasmju saistību ar reālo dzīvi jeb kā ar konkrētā priekšmetā apgūto var nopelnīt naudu, informē ZRKAC.

Kā skaidro ZRKAC, Karjeras nedēļa aktualizē mērķtiecīgu nākotnes profesijas izvēli un mācību priekšmetu saistību ar nodarbošanos nākotnē. Tiek piedāvātas divas metodikas – vienu var izmantot jebkura mācību priekšmeta skolotājs, savukārt otru var pielāgot klases stundai vai karjeras izglītības aktivitātei skolā. Vienai klasei tiek ieteikts izmantot vienu no metodēm tikai vienā mācību priekšmetā. 

Mācību materiāls pieejams ŠEIT

Jāpiebilst, ka šogad Karjeras nedēļas pasākumi notiek lielākoties tiešsaistē, un tematiskus pasākumus rīko arī Valsts izglītības attīstības aģentūra. Vairāk par tiešsaistes pasākumiem var lasīt ŠEIT.

 

 

Foto: pixabay.com

Pievieno komentāru

Dzīvesstils