ZRKAC vecākiem piedāvā Montesori videopamācības

Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) savā kanālā vietnē www.youtube.com ikvienam bez maksas piedāvā informatīvas Montesori minisērijas par to, kā pavadīt laiku mājās ar bērniem. Idejas vecākiem piedāvā ZRKAC Montesori pedagoģijas kursu pasniedzēja un Latvijas Montesori asociācijas priekšsēdētāja Zane Baltgaile, informē ZRKAC.

Idejas laika pavadīšanai, paliekot mājās, piedāvātas piecos izzinošos video – "Paliec mājās un iekārto bērnam piemērotu vidi", "Iesaisti bērnu praktiskās nodarbēs",  "Atbalsti sava bērna rakstītprasmi un lasītprasmi", "Izveido "savas ģimenes un mājas likumus"" un "Iepazīsti klusumu un mākslu kopā ar bērnu". 

Montesori ir visaptveroša zinātniskā izglītības sistēma, kas atbilst vajadzībai augt un attīstīties. Tā ir balstīta uz pārliecības, ka cilvēkam ir milzīgs neizmantots potenciāls, kam ir nepieciešama auglīga vide un pilnīga izteikta pedagoga izglītības pieeja. Montesori pieeja izglītībai iedvesmo bērnus uz mīlestību mācīties, ievērojot viņu dabiskās attīstības trajektorijas, par ko arī pasniedzēja Z.Baltgaile stāsta ZRKAC piedāvātajās videosērijās. Tās pieejamas ŠEIT

Foto: ZRKAC 

Pievieno komentāru

Dzīvesstils