Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Agrofirma Tērvete” palielinājusi līdzdalību “Kurzemes CMAS” kapitālā līdz 31,99%

“Agrofirma Tērvete” akciju atpirkšanas piedāvājumā palielinājusi līdzdalību “Kurzemes ciltslietu un mākslīgās apsēklošanas stacijas” (“Kurzemes CMAS”) kapitālā līdz 31,99%, teikts kompānijas paziņojumā biržai “Nasdaq Riga”.

Kompānijas pārstāvji informē, ka akciju atpirkšanas piedāvājumā piedāvāts atpirkt 18 973 “Kurzemes CMAS” akcijas, tādējādi pēc akciju atpirkšanas obligātā piedāvājuma izpildes “Agrofirmas Tērvete” rīcībā būs 280 241 kompānijas akcija, kas veido 31,99%.

Jau vēstīts, ka šogad 30.aprīlī “Kurzemes CMAS” akcionāri nolēma izslēgt kompānijas akcijas no regulētā tirgus. Par akciju izslēgšanu no regulētā tirgus balsoja divi lielākie akcionāri – “Agrofirma Tērvete” un “Latvijas šķirnes dzīvnieku audzētāju savienība”. Tādējādi minētajiem akcionāriem radās pienākums izteikt kompānijas akciju atpirkšanas obligāto piedāvājumu atbilstoši Finanšu instrumentu tirgus likumam. Akciju atpirkšanas piedāvājumu bija pilnvarota izteikt “Agrofirma Tērvete”.

Vienas akcijas cena akciju atpirkšanas obligātajā piedāvājumā bija 1,76 eiro.

“Kurzemes CMAS” akciju kapitālu veido 876 000 akciju 0,7 eiro nominālvērtībā. Pēc biržas “Nasdaq Riga” jaunākajiem datiem, 2018.gada aprīļa beigās “Latvijas šķirnes dzīvnieku audzētāju savienībai” piederēja 51,74% “Kurzemes CMAS” akciju, bet “Agrofirmai Tērvete” – 29,83%.

2017.gadā “Kurzemes CMAS” strādāja ar auditēto apgrozījumu 891 912 eiro apmērā, kas ir par 2,9% mazāk nekā 2016.gadā, kā arī cieta zaudējumus 38 149 eiro apmērā pretstatā peļņai gadu iepriekš.

“Kurzemes CMAS” akcijas kotē “Nasdaq Riga” otrajā sarakstā.

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Ekonomika