Aicina balsot par pagājušā gada labākajiem darba devējiem

Sākusies balsošana ikgadējā Latvijas darba ņēmēju aptaujā "Top darba devējs", pavēstīja aptaujas "Top darba devējs 2020" rīkotāju interneta personāla atlases uzņēmuma "CV-Online Latvia" mārketinga un komunikācijas vadītāja Krista Roziņa. Balsošana ilgs līdz 23.februārim.

Roziņa atzīmēja, ka 2020.gads daudziem darba devējiem un darba ņēmējiem bija izaicinājumu un pārmaiņu pilns, būtiski ietekmējot gan darba, gan ikdienas dzīvi. 

"Reaģējot uz mainīgajiem apstākļiem, daudziem darba devējiem šajā periodā ir bijis jāpieņem arī smagi lēmumi, pārskatot personāla skaitu un darba nosacījumus, kā arī jāspēj efektīvi komunicēt ar komandu un vadīt darbus, iespējams, jaunos formātos. Savukārt darba ņēmējiem šis periods ir licis pieņemt mainīgo vidi, attālināto darbu, kā arī apgūt jaunas iemaņas un prasmes," pauda Roziņa.

Pēc viņas minētā, pēdējo gadu aptauju rezultāti liecina, ka apmēram 60% respondentu iekārojamākais darba devējs ir viņu pašreizējā darbavieta. "To, cik veiksmīga ir bijusi iekšējā sadarbība un komunikācija aizvadītajā gadā, iespējams, atspoguļos arī aptaujas rezultāti," piebilda Roziņa.

Aptaujā tiks noteikts darba devējs, pie kura visvairāk darba ņēmēju vēlētos strādāt. Līdzīgi kā iepriekšējos gados īpaši tiks izcelts arī darba devējs valsts sektorā, kā arī uzņēmums, kurš gada laikā sarakstā būs pakāpies par visvairāk vietām. Atsevišķi iecerēts noteikt un apbalvot arī iekārojamākās darbavietas reģionos, kā arī biznesa sektoros, tostarp šogad aptaujā pirmo reizi noteiks labāko darba devēju starp starptautiskajiem biznesa pakalpojumu centriem.

Aptaujā "Top darba devējs" izteikt vērtējumu un piedalīties labāko darba devēju novērtējumā var ikviens, veicot interneta balsojumu vietnē www.topdarbadevejs.lv. Ar balsošanas rezultātiem varēs iepazīties no 11.marta.

Aptauja "Top darba devējs" tiek organizēta 10.reizi.

Pagājušā gada aptaujā titulu "Top darba devējs" otro reizi pēc kārtas ieguva "Swedbank".

Foto: publicitātes

 

Pievieno komentāru

Ekonomika