Aicina piedalīties tiešsaistes seminārā par vides aizsardzības prasībām autoservisos

Ar mērķi izglītot esošos un topošos uzņēmējus par vides prasībām, kas jāievēro autoservisu darbībā, Valsts vides dienests (VVD) sadarbībā ar Latvijas Riepu apsaimniekošanas asociāciju (LRAA) 8. decembrī pulksten 8.30 aicina Zemgales reģiona autoservisu īpašniekus un darbiniekus, kā arī profesionālo izglītības iestāžu studentus, kas apgūst automehāniķa profesiju, piedalīties tiešsaistes seminārā, informē VVD.

Pieslēdzoties “Zoom” platformā: https://zoom.us/j/99468375910, semināra dalībniekiem būs iespēja iegūt zināšanas par vides aizsardzības normatīvo aktu prasībām, kas jāievēro autoservisu darbībā, piemēram, kādos gadījumos darbība jāreģistrē C kategorijas piesārņojošas darbības reģistrā, kā pareizi apsaimniekot atkritumus un notekūdeņus, kādas atskaites jāiesniedz, kā arī tiks sniegti praktiski padomi kā to paveikt.

Izglītojošā kampaņa norisinās Latvijas vides aizsardzības fonda finansētā projekta "Konsultē vispirms! principa ieviešana autotransportlīdzekļu remontdarbnīcu (autoservisu) vides prasību kontrolē" ietvaros.  

Foto: pixabay.com

 

Pievieno komentāru

Ekonomika