Bauskas un Dobeles uzņēmēji aicināti apgūt e-paraksta un e-adreses izmantošanu

Jau pašlaik Latvijā ir pieejami vairāki simti e-pakalpojumu un citi digitālie instrumenti, kas var būtiski uzlabot biznesa produktivitāti un samazināt laiku, kas patērējams administratīviem darbiem. Lai uzzinātu par eID kartes, e-paraksta, e-adreses un e-pakalpojumu priekšrocībām, Bauskas un Dobeles uzņēmēji novembrī tiek aicināti uz īpašiem bezmaksas semināriem, informē Vides un reģionālās attīstības ministrija.

Programma “Mana Latvija. Dari digitāli” sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Rietumzemgales nodaļu un 20.novembrī Bauskā un 27. novembrī Dobelē aicina mazos un vidējos uzņēmējus, kā arī citus interesentus apgūt gan iepriekš minēto rīku izmantošanu, gan uzzināt, kā rūpēties par savu datu drošību digitālajā vidē, kā arī uz vietas izveidot e-parakstu mobilajā telefonā un e-adresi.

Semināra dalībnieki aicināti ņemt līdz personas apliecību jeb eID karti (kopā ar Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes izsniegtajiem PIN kodiem) un mobilos telefonus, ja tiek izmantots eParaksts mobile, lai pēc nodarbības klātienē varētu izveidot savu vai uzņēmuma e-adresi. Savukārt tiem, kas vēl neizmanto e-paraksta mobilo versiju, būs iespējams tai pieteikties. Pieteikšanās ir bez maksas, lai kļūtu par eParaksts mobile lietotāju jābūt līdz personu apliecinošam dokumentam (pase vai eID karte) un iespējai pieslēgties sistēmai ar savu internetbanku. eParaksts mobile iegūšanu nodrošinās VAS “Latvijas Valsts radio un televīzijas centra” speciālisti.

Semināru sākums – pulksten 10, norises ilgums – līdz divām stundām. Bauskā seminārs notiks Centrālajā bibliotēkā (Kalna iela 18), bet Dobelē – Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centrā (Brīvības iela 7). Pieteikšanās semināriem – jelgava@chamber.lv.

Foto: skaties.lv

Pievieno komentāru

Ekonomika