Ceļu būvniecības uzņēmuma “Igate” apgrozījums pērn audzis 1,7 reizes 3

Ceļu būvniecības uzņēmuma “Igate” apgrozījums pērn pieauga līdz 43,047 miljoniem eiro, kas ir 1,7 reizes vairāk nekā 2017.gadā, bet uzņēmuma peļņa pieauga 4,9 reizes, sasniedzot 2,925 miljonus eiro, liecina “Firmas.lv” informācija.

Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka pērn sasniegts līdz šim lielākais apgrozījums uzņēmuma vēsturē.

Pērn darbi veikti vairākos “Latvijas Valsts ceļu” objektos, no kuriem “Igate” īpaši atzīmē reģionālā autoceļa Rīga–Mārupe (Jaunmārupe) posma pārbūvi, kā arī reģionālā autoceļa Jelgava (Tušķi)-Tukums posma pārbūvi.

Tāpat apjomīgi darbi veikti Rīgā, kā arī vairākos novadu pašvaldību objektos. Lielākie būvniecības darbi veikti Jelgavas, Ogres, Dobeles, Tērvetes un Auces novada pašvaldībās. Tika turpināti darbi arī Krievijas un Baltkrievijas robežas infrastruktūras objektos.

“Igate” 2017.gadā strādāja ar 24,654 miljonu eiro apgrozījumu un peļņu 600 071 eiro apmērā.

“Igate” ir dibināta 1991.gadā, un tās pamatkapitāls ir 1,169 miljoni eiro. Uzņēmuma vienīgā īpašniece ir kompānija “Igate – M”.

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Latvijas Republikas Satversme

92. Ikviens var aizstāvēt savas tiesības un likumiskās intereses taisnīgā tiesā. Ikviens uzskatāms par nevainīgu, iekams viņa vaina nav atzīta saskaņā ar likumu. Nepamatota tiesību aizskāruma gadījumā ikvienam ir tiesības uz atbilstīgu atlīdzinājumu. Ikvienam ir tiesības uz advokāta palīdzību.

Cerams, ka "hop" IP adrese ir privāta, lai mazāk ķēpas atrast autoru...

pirms gada, 2019.08.08 14:55

Ekonomika